Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintwtek melyik lenne...

Szerintwtek melyik lenne nekem a legjobb munka?

Figyelt kérdés

Még középsulis vagyok de már a tanárok kérdezgetik mik akarunk lenni meg mondják hogy már jó lenne eldöntenem... Hát igazából amit szeretek az az èneklès, színészkedés, rajzolás, gyerekek, más embereknek segíteni akár időseknek is és az állatokat. Úgy igazából ezek.

Valami olyan szakmát keresek ami lehetőleg jól fizet. Kélek segítsetek!! Köszii



#szakma #nemtudommilegyek
2017. aug. 10. 22:01
 1/4 anonim válasza:
89%
Hat az a baj hogy amik ezekrol eszembe jutnak azok nem tul jol fizeto szakmak. Például tanár, állatfondozó, színész, állatvédő stb. De lehetnél mondjuk magán énektanárzeneiskolában, vagy maszekban, vagy tarthatnal szinkatszo szskkort. Az utobbi lettobol eleg szepen megszedhetned magad.
2017. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hirtelen az óvónő jutott eszembe a leírtak alapján. (régen énekelni is kellett, a hangszertudás sem volt hátrány.)

Vagy tanítónő/tanárnő. Nem tudom, neked mi számít jól fizetőnek.

Esetleg gyermekpszichológus vagy gyermekorvos. nem hátrány, ha jól kijössz a gyerekekkel. :DD

2017. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem a dráma tanár ugrott be. Gyerekek között vagy és kapcsolódik a színészethez.A mellé választhatsz még egy szakot amit tanítanál (mondjuk rajz, ének). És egy tanár nem is keres rosszul, a havi fizetèse kb 300 ezer forint megvan. Amúgy, ha meg színész szeretnél lenni, legyél csak nyugodtan az! Aki ügyes, az sok pénzt kereshet vele! Felnőtt korodban majd gondoskodhatsz, segíthetsz a saját szüleidnek, meg örökbe fogadhatsz állatokat. Szakmaként az utolsó kettőt nem ajánlom. Max ha állatorvos szeretnél lenni, az jól keres. Remélem tudtam segíteni!
2017. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosnak van értelme, ha bírod a beteg állatok látványát és van gyomrod hozzá.

Éneklésből, színészkedésből, rajzolásból nem lehet megélni.

2017. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!