Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szombaton születésnapi buli...

Szombaton születésnapi buli lesz nálam és milyen csapatépítő, lelazítós tevékenységekkel lehet összehozni egy ismeretlenekből álló 10-20 fős főként huszonéves csapatot?

Figyelt kérdés

Üvegezésen és felelsz vagy merszen kívül. 4-5 ember ismeri egymást, azon kívül senki. Plusz én is 4 embert ismerek kb, mert a többieket meg az a 4 ember hívta el...

ha egy emberről van szó tudok ismerkedni az oké, hanem olyan dolog kéne vmi kreatív, vicces és laza, amiből mindenki kiveszi a részét.



2017. aug. 17. 19:48
 1/2 anonim válasza:
Pálinka
2017. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem nagyon ismerlek titeket ezért annyit tudok leírni amit én szívesen csinálnék. házi ketrecharc (mióta eszemet tudom küzdősportoló vagyok) ivás és az egészet elvinni egy házibuli irányába (oda nem kellenek programok csak a nemek megfelelő aránya és olyan kaliberű emberek) esetleg filmnézés, bár az annyi embernél bajos lehet. Ha ilyen csendes nyugis emberek vagytok, akkor beugró meg hasonlókat tudnám javasolni.
2017. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!