Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Jó ajandék lehet? Gödöllőn...

Jó ajandék lehet? Gödöllőn vagy Pesten hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Baratom kevesebb mint 1 honap mulva lesz 17 eves. Szeretnek neki valami emlekezetesebb ajandekot adni vagy olyat amit kitesz a polcra ránéz es tudja hogy a szerelmétol kapta.

Kepet mar kapott tolem kereteztetve.

Most arra gondoltam,hogy veszek neki egy ilyen kis oscar-szobrot amibe belevan irva hogy "legjobbnak" vagy hasonlo de a szoveget mem igazan tudom mi lenne jo. Lattam olyat hogy "legjobb barat" de szerintem az ilyen sima baratoknak van. A kis szobor melle még adnék neki ilyen szemelyesebb dolgokat is pl. Az "open when"-es jatek:)

Esetleg tudja valaki hogy hol lehet ilyet venni? Gödöllőn vagy Pesten esetleg Aszódon?

Vagy ha valakinek van jó ötlete szivesen meghallgatnam!:)

Valamint fiuk ti ennek mennyire orulnetek? Vagy miaz aminek orulnetek?

Baratomtol kerdeztem már mit szeretne annyit mondott hogy ne keszuljek semmivel nemkell meglepi semmi ha szeretnek valamit akkor csak legyunk ketten:)

Elore koszonom a segitseget!



#ajándék #születésnap #ajandek páromnak #oscar-szobor
2017. aug. 18. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!😊
2017. aug. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!