Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi lenne jó ajándék egy...

Mi lenne jó ajándék egy férfinak (édesapának) a 60. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Közeledik édesapám 60. születésnapja, és nagy bajban vagyok az ajándékvásárlással. Nem igazán szeret ajándékot kapni – gyerekkorában nem volt hozzászokva, elég szegények voltak –, és mindenre azt mondja, hogy nincs értelme, minek ez, ráadásul nem szívesen költ magára. Új ruhát is kb. tízévente vesz, mert pénzkidobásnak tartja, jó az, ami van. Nem igazán tudom, mit adjak neki, szóval ha van valami jó ötletetek, szívesen venném. Használati tárgyak előnyben, szereti a hasznos dolgokat, amiket tud is használni, nemcsak úgy vannak. Mivel ez kerek évforduló, valami értékesebb dologra gondoltam, max 30.000 forintig.
2017. aug. 16. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Óra
2017. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs hobbija? Akkor ahhoz kapcsolódó...
2017. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamit csak szeret , enni, inni . Egy ajándék kosár , tele jobbnál jobb piával , csokival, kávéval, egy kis csemegével. Ha meg ezeket se fogyasztja , akkor legalább meg tudja a vendégeket kinálni belőle.
2017. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!