Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Bunkosag lenne anyukamnak...

Bunkosag lenne anyukamnak szuletesnapjara ranctalanito kremet adni?

Figyelt kérdés
Folyton panaszkodik amikor a tukorbe nez, hogy rancos a bore, de csak hidratalokat keneget ra, ranctalanitoja nincs. Azt talaltam ki, hogy rendelek neki netrol egy dragabbat, amirol irtak pozitiv velemenyeket, es azt adom szulinapjara, plusz meg valami kis aprosag melle. Szerintetek rossz neven venne? Tobb semmi nem jutott eszembe, amire szuksege lenne es szeptember masodikan lesz a szulinapja, szoval mar lassan meg kene rendelni. 43 eves lesz, ha ez fontos
2017. aug. 24. 16:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Huu, hat erre meg alszok egyet.😀 Koszi a valaszokat!
2017. aug. 25. 16:07
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy rendesebb krémmel nincs baj, KIVÉVE ha édesanyád az a sértődős típus. Látod a hozzászólásokon, van, aki rosszra gondol. Mivel te létező igényt szolgálnál ki egy remélhetőleg jó, márkás krémmel (egy neves kozmetikai termék általában jó ajándék egy nőnek), elég jó esélyeid vannak, de te ismered az anyukádat.


Én 41 vagyok, nem érdekelnek az első ráncaim, de nem sértődnék meg, főleg, hogy a gyermekem adja, nem a párom :D Ha pedig még mondanám is, hogy ráncos vagyok, egy szavam se lehetne.

2017. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egy nő mindig örül kozmetikai termékeknek. Én tuti nem gondolnék arra, hogy ha kapok egy szuper krémet, hogy ezt azért kaptam, mert szarul nézek ki.
2017. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát igen 13, hacsak nincs az ajándékkísérőn: "Szeretettel, hogy ne nézz ki szarul" A reklámoknak a neten meg nem kell bedőlni, mert ha mind igaz lenne, amivel a termékeket hirdetik, sehol nem lenne már ráncos, körömgombás, kopasz, kövér, hátfájós, lábfájós, náthás, öreg, sőt halott ember szerte a világon.
2017. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
Mindenesetre kremmania.hu-n nézz szét!
2017. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem tenném.

Egyrészt valóban illetlenség, másrészt nem tudod azt sem, milyen típusú krémre lenne szüksége valójában a bőrének. Lehet, hogy csak pénzkidobás.

Válassz mást!

2017. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy az anyukád sértődös-e. Ha igen akkor ne adj neki de ha nem akkor meg igen.
2017. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
46%

Nekem biztos nem passzolna, mert csak nagyon kevés olyan kozmetikai szer van, amit birok használni börpirosodás, kiütések nélkül.


Ha valamit szeretnék használni, akkor az én magam váalsztom ki, mert még akkor a legnagyobb az esély arra, hogy bírja a böröm, másrészt meg olyan, amilyet szeretek.


AZ egyik korábbá váalaszolónak reflektálva: én nöként kimondottan utálom, ha bármi kozmetikai szert kapok, mert használni gyakorlatilag egyet sem tudok, emellett a legtöbb illatszereket is tartalmaz, amik nagyrésze nekem kimondottab büdösnek érzödik.

2017. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
57%

Én mennyire örülnék egy drága és hatékony krémnek, ami eltünteti a striákat meg a narancsbőrt, vagy esetleg a szem alatti karikákat... sőt, ha pattanásos bőrre való készítmény-szettet kapnék, akkor is baromi boldog lennék, mert problémás a bőröm, és tök szívesen kipróbálnám, ha kapnék valami ilyet.

Nem mindenki hiperérzékeny hisztipi**a. Ennyi erővel, ha parfümöt kaptok, akkor megsértődtök, mert a másik biztos büdösnek tart? Vagy ha kaptok egy gyümölcskosarat, azt célzásnak veszitek, hogy diétáznotok kéne?

Ha valaki a tükör előtt panaszkodik a ráncaira és kenegeti magát, az nem fog megsértődni, ha kap egy normális krémet. Amúgy is meg lehet az ilyesmit beszélni két nőnek egymás között. Én is szoktam krémeket venni anyámnak, vagy körömlakkot, de kapott már szemcseppet is.

Ne legyetek már óvodások, ez vicc, hogy valaki a saját anyjától retteg, hogy megsértődik e egy k**va krémen...

2017. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én nagyjából minden Karácsonyra arckrémet veszek mamámnak,mert örül neki.A másiknak meg kézkrémet,de csak egy fajtát,mert a többit nem bírja.Ha még mást is kap mellé nem hiszem megsértődne.
2017. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!