Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Húgom 1. szülinapjára mi...

Húgom 1. szülinapjára mi lenne jó ajándék?

Figyelt kérdés
Apai nagyszülőktől új babakocsit, Montessori játékokat kap. Anyaitól ágynemüt kap, amit saját kezével varr nagymamám, illetve nagyapám farag neki faállatokat. Szüleinktől 2 szép ruha, baba hinta, óriás maci, szivacsos mesekönyvek lesz az ajándék. Keresztszüleitől is ruhát kap, valamint aranyból nyakláncot. Ezek után én, vagyis a bátyja mit vehetnék neki ? Van még 2 tesónk, akiknek szintén nincs ötletük, szóval nem baj, ha minél több ötlet gyűlik össze. Nem tudom eldönteni, hogy maradandót adjak-e neki, amit 20 év múlva is mesél, hogy tesójától kapta vagy amit most szeret játszani. Főleg hintázni és pörgetni szeret. Illetve a fából készült dolgokat. Valamiért vonzódik a fákhoz. Meg amit írtam a pörgetéshez. Menni és beszélni még nem tud.
2017. szept. 1. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Az arany nyaklánc nagyon fontos. Remélem, rá is adjátok majd, hátha kialakul valami korai fémallergia nála.

Egyébként pedig, kívülről szemlélve és a realitások talaján maradva: 1 éves, fel sem fogja, hogy amit adsz neki, azt neki szántad ajándékba, vagy csak levetted a polcról és a kezébe nyomtad. Nem hiszem, hogy rá kellene görcsölni erre, hiszen azt sem tudja, mi történik körülötte. Nem hinném, hogy megharagudna rád, ha nem kapna semmit. Ezt a muszájból vásárlást soha nem értettem. 1 éves lett, és? Ha látsz neki valahol valami jó dolgot, vedd meg, de azért, mert hasznos, ne azért, mert venni kell valamit.

2017. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nyakláncot eltesszük neki. Úgy mint , amit keresztelőre kapott. Elnézést, hogy érdekel a húgom és jó ajándékot szeretnék neki adni. Nemcsak épp, amit meglátok. Nekünk nagyon fontos az 1. szülinap. Egy 1 éves pedig nem hülye.
2017. szept. 1. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem mondtam, hogy hülye, meg elhiszem, hogy ez fontos nektek. Na de most komolyan, egy egyéves nem tud különbséget tenni kis és nagy dolgok között. Ha adsz neki egy gesztenyét, azt lehet, hogy jobban megcsodálja, mint ha veszel neki valami hiperszuper játékot. Ha hasznosat szeretnél, vegyél neki valami 1 éveseknek szánt készségfejlesztő játékot. De ebben a korban minden fejleszti a készségét, egy labda is.
2017. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is jobban jár vele a húgod, ha valami készségfejlesztőt vagy aranyos kis játékot kap. Nem fogják fel a dolgok értéket, még 2 évesek sem annyira. :)
2017. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél leporello vastaglapos mesekönyvet. Annak a lapjait még nem tudja széttépni. Vannak egyedi névreszóló mesekönyvek is, ahol a főszereplő maga a megajándékozott.
2017. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!