Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok kis szülinapi "beszéd...

Tudnátok kis szülinapi "beszédet" írni nekem?

Figyelt kérdés

Szóval egyik online barátom (lány) hamarosan 15 éves lesz. Írtam már neki egy kis "beszédet", amit majd elküldök neki, de azt kérném tőletek, hogy tudnátok még írni pár nagyon-nagyon megható beszédet, verset vagy köszöntést? Enikőnek hívják és 15 éves lesz. Mielőtt jönnek a "Mi írjuk meg helyetted?'" commentek, mondtam, hogy én már megírtam, de ha 1-2 részlet megtetszik a tietekből akkor beleírom.

Előre is köszönöm!



2017. szept. 10. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hozd fel a múltat, de csak a szép pillanatokat.

Hogyan ismerted meg, mit gondoltál róla stb.

Azért 1-2 rossz dolgot is írj róla, de utána cáfold meg valamivel. Így stabilabb és hitelesebb lesz az előadás.

Mesélj a jelenről, hogy még mindig jó barátod. Hozz fel emlékezetes pillanatokat.

Aztán a jövőről, hogy hogyan képzeled őt el 5 év múlva és hasonlók.

Sajnos helyetted nem tudunk írni, hogy nem ismerünk se téged, se kedves Enikőt sem. Saját stílusodban kell megírnod, mert ha én írok neked ide egy perfekt ünnepi beszédet akkor senki szemében nem leszel hiteles.

2017. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi baj, ezzel is nagyon sokat segítettél, a nagyja már összeállt, már csak azt kell megvárnom, hogy eljöjjön.De nagyon köszönöm a vázlatot, tippeket :)
2017. szept. 20. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!