Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti örülnétek 22. szülinapra...

Ti örülnétek 22. szülinapra egy karórának?

Figyelt kérdés
Fiúk Válaszát kérném! Köszönöm :)
2017. szept. 20. 21:05
 1/8 anonim válasza:
100%

Persze .

Én barátnőmtől a 20. születésnapomra kaptam egy skodás órát mivel skodám van és mániákus skodás vagyok így én nagyon örültem főlleg mert tölle kaptam :)

2017. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Mondjuk nem mindegy milyen.
2017. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Természetesen örülnék. Bár nem tudom milyen a barátod ízlését, én azt javasolnám, hogy ne valami divatmárkát válassz hanem esetleg kérdezz rá ebben az órás csoportban. [link]

Rengeteg segítőkész ember van és ilyen kérdésekben különösen szívesen segítenek. Sőt akár a megfelelő órát is megtalálhatod.

2017. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2017. szept. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nagyon nem mindegy, hogy milyen óra, és kizárt, hogy eltalálná bárki is az ízlésemnek megfelelőt. De így vagyok minden ruhaneművel. Tehát én nem örülök se órának, se pulóvernek, és semmi olyannak, amit magamon hordok, ha más választja ki.
2017. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem
2017. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok ugyan, de a húgomtól minden ünnepre, szülinap, névnap, karácsony kapok egy karórát, pedig nem hordok karórát, nem tetszik nem szeretem, ő meg azzal az indokkal veszi őket, hogy látja az előzőt nem hordom az biztos nem tetszett :D

Tudom, én vagyok a hülye, hogy nem szólok neki hogy hagyja abba a próbálkozást mert nem szeretem az órákat, de olyan aranyos, nem szeretném megbántani.


Szerintem érdemes kideríteni, hogy szereti e őket, mert ha nem hord attól még nem azt jelenti, hogy nincs neki, lehet, hogy el sem bírja magán viselni. Sok fiú nem szereti az ékszereket, olyan dolgokat amik "nyomják" a kezét, nyakát, főleg ha pl. olyan a munkája, hogy nem is hordhatja közben. Hétvégén meg úgy is elfelejti felvenni.


Inkább tudakold ki, minthogy a fiókban végezze, főleg ha kicsit jelentősebb összeget is szánnál rá.

2017. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
nem szeretem, nem is hordok karorát, idot nézni ott a mobil, ennek ellenere egy okosorát kiprobálnák, annak orulnék
2017. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!