Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Középkorú hölgyek, milyen az...

Középkorú hölgyek, milyen az ízlésük?

Figyelt kérdés

Kedden lesz anyám 50. születésnapja. Mit vegyek neki?


18F



2017. okt. 1. 00:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hobbi boltból kellékek,esetleg..? Festékek, ecsetek,vannak különböző natúr képkeretek, rakhatnál bele közös képet, esetleg egy ékszerdoboz,amibe veszel egy nyakláncot, karkötőt, fülbevalót?

Pár éve voltam 18,nekem kb ilyesmikre volt csak keretem.

(Karácsonyra egy angyalkás szoba szökőkutat kapott [link] ilyesmi, csak ugye angyalos volt, és fehér, kifestettem neki)

Esetleg valami szobanövény?

2017. okt. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csinálj neki valamit!

Pl. 50 kedves gondolat

Színes papírra nyomtatod, összetekered, és beteszed egy befőttes üvegbe.

De ez lehet 50 szép emlék anyukáddal. Amiről van fénykép, azt kinyomtatod, amiről nincs, azt pár szóban leírod, egy-egy kicsit keményebb lapra nyomtatod, és összefűzöd, mint egy kis albumot.

Csinálhatsz 50 kártyát, hitelkártya szerűen, amit be lehet váltani mosogatásra, ablakpucolásra, közös programokra kettesben, kézmasszázsra, stb. Nem baj, ha van több egyforma is benne, nem kell mindnek másnak lennie.

Legegyszerűbb 50 szál rózsa, vagy 50 bonbonból csokrot köttetni.

De ha szívesen kézműveskedik, akkor lehet csokrot köttetni vagy ajándék kosarat csinálni pamutgombolyagból, festékből, egyéb kellékekből.

Ilyen habitusú anyukáknak (meg mindenkinek) érdemes a meska.hu oldalon is körbenézni. Gyönyörű, igényes kézműves termékek vannak. Keddig személyes átvétellel megoldható, hogy megvedd neki, amit kinézel. Ebben egy fuvar aputól nagy segítség lehet.

Egyébként meg vasárnap van, ilyenkor piacon is sok kézműves van kint, körbe tudsz nézni.

2017. okt. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2 személyes wellness hétvégének vajon örülne?
2017. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!