Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hol tudok olyan nagy plüss...

Hol tudok olyan nagy plüss macit venni amibe beleférek?

Figyelt kérdés

Tudom elég fura kérdés de kifejtem:

Tehát október végén lesz a barátnőm szülinapja és arra gondoltunk a legjobb barátnőjével hogy kicsit meglepjük. Veszünk egy nagy plüssmacit ami elég nagy ahhoz hogy beleférjek (kb 175 centi vagyok), a hátán szétszedjük a varrást, kiszedjük a bélést és én belebújok. Az lesz a meglepi, hogy a barátnője áthívja magához hogy odaadja az ajándékot ami a maci (benne én). Én mozdulatlanul fogok ülni az ágyán a maciban így nem fog neki feltűnni hogy benne vagyok. Aztán odamegy a macihoz én meg megmozdulok aztán kibújok belőle és én leszek a meglepi. Persze a bélést megtartjuk hogy utána vissza lehessen varrni :D

Már csak az a kérdés hogy hol lehet ilyen hatalmas macit venni? (Nem baj ha drága)


2017. okt. 8. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a madaras teszkóba láttam egy ekkorát. 70 000 ft.
2017. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűbb kölcsönözni egy jelmezt. Előfordulhat, hogy nehéz szétbontani/összevarni egy ekkora plüssfigurát.
2017. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog nagyon megijedni? Nehogy rosszul süljön el...
2017. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szívrohamot kapnék :D

Tavaly Metróban láttam ilyen nagy macikat. De lehet, hogy az csak karácsony előtt lesz megint.

Neten viszont tuti van.

2017. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Metróban tavaly 190 cm est vettünk 40 körül volt
2017. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!