Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek egy 200cm-es...

Szerintetek egy 200cm-es óriás plüsst 19 éves barátnőmnek adni gáz?

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen az. Az ilyen ajándék mindig kényszer mosolyt csal az ember arcára, és bár lelkesen örül majd amikor átadod, de pár hét után egy hatalmas porfogó ami foglalja a helyet..
2016. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
81%
Én még 23 évesen is örülnék neki :) nem derült ki ám a kérdésből hogy ez lány vagy és ő a barátnőd vagy fiú vagy és ő a párod . Ha csajszi barátnő akkor simán . Ha a párod (barátnöd) akkor lehet ezt nem pont szülinapra kellene . Inkább valami nőies vagy szerelmes ajándékot . Ha meg nagyon rahaszkodsz a 200 cm-es plüsshöz azt add oda neki máskor csak ugy :)
2016. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
36%
Emberfüggő. Én sem örülnék neki, de ha a barátnőd szereti a nagy puha cuki dolgokat akkor mehet. :D
2016. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Baromi drága, kb fél percig lehet rajta röhögni meg facebookra posztolgatni, aztán (ahogy írták is) csak útban lesz.
2016. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem "gáz", csak van, akinek bejön (s elfér), van, akinek nagyon nem.

Én szeretem a plüssöket, de ekkorában necces. Viszont a páromnak (aki harmincas férfi) nagyon kellene egy ilyen, ha a kedvenc dinoszauruszainak valamelyikét ábrázolja. Néha sóhajtozik, de szeretne olyat, de nem tudok vele mit kezdeni, max. pár deviantartos arc készít ilyet, de az se eladásra. Most emiatt nem tanulok meg plüsst gyártani.

1 méteres párduca van plüssben, örültem, amikor hazahozta (pedig nem volt új, de megfürdettük), de olyan nagyon sokat nem tudunk vele kezdeni. Van és elfér a szobájában, annyi. Pénzt nem adtunk volna érte.

2016. okt. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Abból a pénzb elvihetnéd egy olyan étterembe, hogy csuhajj. Erre gondoltál már?
2016. okt. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Az én lányom imádná, ezért nyaggat... :D
2016. okt. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Az èn nővérem 5 méteres is örülne :D De ne szülinapra /névnapra/ stb. Ilyenekre add
2016. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
* nek is örülne
2016. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
HA elfér a szobájában, és szereti a plüssöket, akkor nem gáz.
2016. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!