Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan tudnám a a legjobb...

Hogyan tudnám a a legjobb barátnőmmel megkedveltetni a meglepetéseket?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek szülinapjára szeretnék egy kis meglepetéssel keszulni,de sajnos kiderült hogy nem szereti a meglepetéseket.Szerintetek most mit tegyek? Teljesen mondjak le a meglepi szervezéséről vagy esetleg próbáljam meg?

#születésnap #félek nem tetszene neki
2018. jan. 15. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14%
Azert az nehezen tudom elkepzelni, hogy egy ilyen meglepetes szulinapnak azert ne orulne..
2018. jan. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azert az nehezen tudom elkepzelni, hogy egy ilyen meglepetes szulinapnak azert ne orulne.."


Pedig van ilyen, én biztos felrobbannék, ha hazaérve egy rakás ember lenne a lakásomban és kénytelen elnnék velük jópofázni, amikor semmi kedvem rá. Eleve utálom a bulikat, meg a meglepetéseket, de az én lakásomban, a tudtom nélkül szervezve garantáltan nem örülnék neki.

2018. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ,segítségeteket nem gondoltam h ennyien fogtok majd írni és bocsánatot kérek h nem írok csak most.Nagyon sokat gondolkodtam rajta és igen rájöttem h nem tudom megszerettetni vele és nem is akarom mert én így szeretem ahogy van.Nem lenne a meglepetés csak annyi h suli után élménnénk hozzá pizzaval és felkoszontenénk.Viszont mivel ez is meglepetés ként jó, így arra jutottam h inkább mozizunk a barátainkkal vele mert szeret filmezni és utána sütiznénk eggyet.Persze ezt elmondanám neki h ne essen rosszul neki.Még egyszer tényleg nagyon köszönöm a segítségeteket :) ❤
2018. jan. 19. 22:01
 14/14 anonim ***** válasza:

A leírottjaid talán beválnak.

Ne is akarjad megváltoztatni abban, hogy mit szeressen és mit ne, hiszen ha tényleg a legjobb barátnőd, akkor örülnöd kell, hogy egyénisége van.

2018. jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!