Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vegyek a...

Szerintetek mit vegyek a lányom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Szereti a kutyàkat, de màr van nekünk hàrom, akik testvèrek, ezèrt elfogadjàk egymàst. Egy negyediket tuti nem fognànak be. Ezèrt ezt az ötletet elvetettük a fèrjemmel. Szereti a rózsàkat ès a kedvenc színe a bórdó. Nagyon jó a humor èrzèke is. Remèlem ez a rövid leíràs segített.😊

2018. febr. 7. 18:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen. Igen, valami nagyobb dologban gondolkozom. Szeretnèm, ha különleges lenne neki a napja, ezèrt a pènzt sem sajnàlom.
2018. febr. 9. 06:08
 12/14 anonim válasza:
én ékszert kaptam, de én annyira nem örültem, mert úgy éreztem, hogy nincs ötlete a családomnak, de nagyon kedveskedni akartak valamivel. a gesztust értékelem, de nem éreztem, hogy szükségem lett volna arra az ékszerre. ez csak egy tipp :)
2018. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még aktuális-e. Az eddigi ötletek közül az élmény jellegűek tetszettek a legjobban: utazás (akár külföldi, akár egy belföldi wellness), jogosítvány (ha még nincs), laptop? + ha belefér egy különlegesebb meglepetés party neki és a barátainak? Ha valami aprósággal szeretnétek kiegészíteni: egyszer kaptam egy héliumos lufit, amiben még egy lufi volt, abban pedig egy plüssmackó. Ti esetleg választhatnátok plüss kutyát.
2018. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen mèg aktuàlis.
2018. febr. 11. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!