Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hol találhatnék barátot aki...

Hol találhatnék barátot aki el járna velem bulizni?

Figyelt kérdés
Hamarosan születésnapom lesz és rá eszméltem, hogy nincs kivel menjek. Nem rég költöztem Pestre és nem igazán találtam eddig olyan embert aki szeret táncolni vagy egyáltalán eljárni bulizni. Akiket elhívok azok mindig azt mondják hogy most inkább a baratjukkal akarnak lenni, vagy sokat dolgoznak.
2018. febr. 24. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Buliban?
2018. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tessék?
2018. febr. 24. 11:52
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Hol talalhatnek olyan baratot aki el jarna velem bulizni? ----> buliban 😅
2018. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egy baráttól illene az hogy legalább a szülinapodon olyan helyre megy ahova te akarsz. Oké hogy ha van normális kifogása de ez a barátommal akarok lenni még hasonlók elég hülye kifogások.
2018. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyedül nőként nem hiszem hogy jó lenne elmenni bulizni. :/

Pedig sajnos akkor is ezt szokták mondani.

2018. febr. 24. 13:49
 6/11 Roflkopter ***** válasza:
Én elmegyek veled
2018. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Biztos vagy benne, hogy innen akarsz bárkit is elhívni bulizni? Azt írod nő vagy, és egyedül... szerinted milyen emberek fognak írni neked? Fszverő idióták.

Én nem mernék belemenni ilyen találkozókba, inkább fészbukon csatlakozz egy csoporthoz ahol legalább látod kikkel beszélsz, de még ott sem életbiztosítás. Egy nyelvtanuló csoportban vagyok benne ahol külföldiek és magyarok is vannak, és ők szoktak havi 1x Pesten a belvárosban elmenni egy pubba és ott beszélgetnek, iszogatnak, gyakorolják a nyelvet. Valami ilyesmire gondolok, ahol több ember van.

2018. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, azért egy barátot, nem lehet csak úgy "leakasztani" valahonnan.
2018. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha nem rég költöztél Pestre, egyedül valóban nem lenne jó ötlet elmenni bulizni. Talán inkább "hagyd ki" az idén, ha még nincsenek barátaid.
2018. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kocsmában.
2018. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!