Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb barátnőm...

Mit vegyek a legjobb barátnőm születésnapjára?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a barátnőm születésnapja (17) és arra gondoltam, hogy tudjátok van az az ajándék amikor egy befőttesüvegbe közös vicceket, idézeteket írsz egy papírra és összehajtogatod és ha rossz napja van csak kivesz egyet és felvidítja. Na most én is hasonlóra gondoltam,csak feldobnám annyival hogy nagyon piciben kinyomtatnám a közös képeinket, ráragasztanám egy kis papírra és félbehajtanám, a másik felére pedig odaírnám, hogy miért ő a legjobb barátom pl:mindig meghallgatsz. A papírt pedig félbehajtanám és átkötném egy kis vékony szines cérnával. Ilyen kis papírokkal pedig feltölteném a befőttesüveget. Szerintetek ez jó ötlet vagy inkább keretezzem be a közös képeinkből párat? Csak az a baj, hogy tavaly egy másik barátnője is pont képkeretben lévő közös képeket adott neki pedig szerintem ez jobb ajándék lenne...ha nem lőtték volna már el :P

Ti melyik ajándéknak örülnétek jobban?

Örülnétek úgy is a képkeretnek, hogy tavaly már kaptatok egyet egy másik baráttól?

Örülnétek a befőttesüvegnek?



2018. ápr. 7. 14:07
 1/4 anonim válasza:
100%

A befőttesüveg nagyon jó ötlet!Szerintem belsős poénokat írj a kép hátuljára,hogy emlékeztesse rád.

A kép keretes ötlet az szerintem nem rossz ötlet,de nem túl kreatív.

2018. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a befőttes üvegesre szavaznék
2018. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Befőttes üveg vicces pillanatokkal. Mömaxban, Pepcoban, Ikeában stb nagyon szépeket lehet kapni, ez feltöltve emlékekkel pedig nemcsak szép szobadísz, de nagyon kreatív és személyreszóló is. Én nagyon örülnék neki, az biztos ^^
2018. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is épp ilyesmit tervezek adni a barátnőmnek. Csak én az "eredeti" változattal készülök.

Viszont örülnék, ha mástól egy ilyet kapnék, szerintem sokkal jobb. Meg szerintem maga az érzés, mikor kiveszel egy kis papírocskát az üvegből, hogy "vajon ezen mit ír?", az is remek érzés. ^^

2018. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!