Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A bátyám születésnapjára...

A bátyám születésnapjára szeretnék karórát venni. Viszont én nem igazán értek hozzá Aki ért hozzá írna nekem jó minőségű és kinézetű férfi órákat? 40. 000 ft értékben nagyjából

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész egy óra- ékszer szaküzletbe aztán szépen kiválasztasz egyet ami szimpatikus. Nem kell mindent netről rendelni.
2018. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem a Casio órák jönnek be nekem is az van.
2018. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsősorban az a kérdés, hogy a testvérednek milyen órák tetszenek? A sportosabbak, vagy inkább az elegánsabbak?


Alapból egy férfinak 2 óra kell, hogy legyen, pont ezek miatt, mert:

öltönyhöz nem illik a sportos óra, farmerhoz + polóhoz furán mutat egy elegáns óra.


Először szerintem ezt döntsd el.

Vagy ha nagyon nem tudsz választani, akkor meg vegyél egy ilyen óraszaküzletben vásárlási utalványt, aztán a testvéred maga dönti el, hogy milyet szeretne.

2018. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!