Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek?

Milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek szülinapja lesz a hétvégén és fogalmam sincs, hogy mit vegyek neki. Mindene meg van ruha, ékszer, táska. Tippeket szeretnék kérni,ti mit vennètek a helyemben?

2018. szept. 25. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? Én ilyen esetben vagy vele együtt mennék el (egyben program is), és akkor kinéznénk együtt, közben dumcsi, esetleg utána vagy előtte egy kávé és/vagy süti (amennyit rászánsz, de akkor TE hívd meg, így illik), vagy adnék egy fix összegű utalványt, akkora összeg értékében, amekkorára ÉN gondoltam, ő meg egészítse ki, ha drágábbat akar venni...
2018. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nagybotos válasza:

Az ajándék azt fejezze ki, hogy szereted. Ezért jó lehet valami amit te csináltál, benne van amunkád. Legalább az ajándék CSOMAGOLÁSÁT találd ki, és csináld te .a dDÍSZÍTÉSÉT csináld te.

Minek szokott örülni?

Valami poénos dolog amivel jelzed, hogy érdekel az egyénisége,hogy figyleszrá.

Nem jó a használati tárgy. Egy kis mackó is jobb. Nagy játék árúházbabnézz széjjel ötletétért üdv Nagybotos

2018. szept. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. szept. 26. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!