Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nem tudok anyám szülinapjára...

Nem tudok anyám szülinapjára haza utazni, szemétség tőlem?

Figyelt kérdés

Külföldön élek. karácsonyra voltam otthon és nemsokára anya 50 szülinapja lesz. Azt mondta nem szeretne bulit csinálni, de tuti hogy a barátok el mennek felkoszonteni. Most úgy alakult hogy minden szabim elhasznaltam a tavaly és mínuszba mentem és át tettek más részlegre és egyenlőre nincs aki helyettesíteni tudna.

Kb egy hónappal a szülinapja után jön hozzám kikapcsolodni, arra gondoltam hogy inkább akkor megoldom a szabit és a haza útra megspórolt pénzt anyára költöm.

Nagyon egy szemétség tőlem hogy nem megyek haza? Ha meg is tudnám oldani csak 2 napra tudnák haza menni, épphogy haza érnék már másnap jönnöm kell vissza.

Már most lelkiismeret furdalásom van.



2019. jan. 27. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
62%

'Nem tudsz': tőled független akadály, "ez van", anyád megérti.

'Nem akarsz' és kifogásokat keresel: szemétség.

2019. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!