Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Köszönetajándékot illik adni?...

Köszönetajándékot illik adni? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kislányomnak most lesz a 5 éves, és születésnapi bulit tartunk, melyre jönnek a csoporttársai.

Az lenne a kérdésem, hogy köszönetajándékot illik adni és ha igen, mit?

Köszönöm, hogy elolvastad és a válaszokat is!



2019. febr. 19. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább emléknek nevezném és jó ötlet. A gyerekek nagyon szeretnek magukkal vinni valamit, ami egy kellemes élményre emlékezteti őket, mint például ez az együtt töltött idő.. Valami apróság lehetne, olyan zsebben elférő dolog.
2019. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Valami apróságot adjatok szerintem is. Akár ott, együtt is elkészíthetitek. Pinteresten biztos találsz jó ötletet. Kids Diy, Birthday gift diy, ilyesmi keresőszavakkal javaslom. :) Hűtőmágnes, nyaklánc, karkötő...stb.
2019. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem nevezném köszönetajándéknak, hiszen alapvetően nem ti tartoztok hálával, amiért eljöttek a zsúrotokra, hanem ők nektek, hogy meg lettek hívva.

Ettől függetlenül apró vendégváró ajándékkal lehet kedveskedni, de nincs ilyen illemszabály vagy előírás.

Én szoktam venni egy csomag kis tasakot, valamilyen színeset, lehetőleg papírból, abba beleteszek 1-1 apróságot, pl. kulcstartót, zsírkrétát, figurás radírt (mondjuk az 5 évesek azt még lehet, hogy megeszik? :D ), szeletes csokit, Kinder tojást, színezőfüzetet, ilyesmit.

2019. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De amúgy jókat írnak, nekem az pl. nagyon tetszene, ha együtt készítenénk valamit, pinteresten tényleg nagyon sok ilyen ötlet van.
2019. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az oldalakat megnézem, és akor csinálunk valami apróságot.
2019. febr. 20. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a lufikat szokták hazahordani a gyerekek a bulikból. Az szinte mindig van mindenhol, örülnek neki és még csak nem is lesz porfogó othon sem, mert előbb-utóbb kukába kerül.

Amikor a kisfiam szülinapja volt, én is felfújtam vagy 30 lufit. A buli vége előtt a gyerekek válogattak belőle, ki melyiket szeretné hazavinni, aztán a többit "leölték". Nagyon élvezték :D

2019. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!