Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen cserepes virág illik...

Milyen cserepes virág illik születésnapra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez személyiségfüggő, de keresnék olyat, ami v.melyest mutatós és viszonylag elterjedt.
2017. aug. 29. 13:10
 1/3 anonim válasza:

Tudom, hogy ez személyiségfüggő... igen,ezt nagyon jól tudod,hogy olyat akarsz amivel tényleg örömöt okozhatsz.

De ha erről fogalmad sincs akkor inkább vágott virág cserepes helyett

2017. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen személyiség függő meg attól is függ hogy milyen körülmények között él az ajándékozott fél, meleg van, párás vagy száraz levegő. Amit esetleg ajánlani tudok mert elegáns és mostanság elterjedt az az orchidea, azért is jó mert észrevételeim szerint fürdőszobában jól elvan az meg ugyebár mindenhol van :)


Én egyébként jobban örülök a cserepes virágnak, de sajnálnám ha nem tudnám megteremteni neki a kedvező feltételeket.


Sok sikert a választáshoz. :)

2017. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem különös növénymániás, akkor valami olyat, amit egyszerű gondozni, nem igényel semmi különöset.

Pl. Zamioculcas.

Ami szép és sok növénymániás imádja pl. a Cikász pálma, de az iszonyatosan kényes. De ilyen az Orchidea is.

2017. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!