Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tényleg jó ajándék a Zippo...

Tényleg jó ajándék a Zippo öngyújtó?

Figyelt kérdés
Ti örülnének egy ilyen öngyújtónak?

2019. márc. 27. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Az.


Tartós, minőségi termék. És stílusos. Én soha nem dohányoztam, de mindig nálam van.


Csak ne gravíroztass rá semmit!

2019. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem. Tölteni kell. Nem vihargyújtós, hanem nagy lángja van. Nem praktikus.
2019. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Egy Plazmatic X jobb, mint egy Zippo.
2019. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Én nem örülnék neki, mert nem dohányzom, nekem az öngyújtó nem sokat ér. De vannak akiknek tökéletes ajándék. A kérdés az, hogy akinek szánod, az örülne-e neki. Ha nem dohányzik, akkor valószínű, hogy pénzkidobás lesz.
2019. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Meg tudod mondani, hogy hol lehet kapni ezt a Plazmatic X öngyújtót?

2019. márc. 27. 21:05
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy más viszonteladó oldalak.


Mindenesetre csak külföldről tudod megrendelni.

2019. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. márc. 28. 06:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Jól néz ki, minőségi darab és nagyon szépek amúgy.

Viszont sokan nem szeretik a benzines gyújtókat, illetve nem akarnak utántöltögetni, miután kifogy. Amit meg is értek, mert 70-100 forintért is lehet öngyújtót kapni, ami szintén tökéletes a célnak. Ráadásul szerintem nem is megtöltve árulják őket. Ha netről rendeled, tuti, hogy nincs megtöltve. Ha üzletben veszed, akkor ott fel tudják tölteni, de alapból ott sincsen töltve szerintem.

De egy gyűjteménybe vagy csak úgy a polcon is jól mutat szerintem.

2019. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt tudni kell, hogy a Zippót is hamisítják, a neten túrj utána és hiteles helyen vedd meg. Másrészt egy benzines gyújtón rendszeresen matatni kell, van aki ezzel szeret bíbelődni, másnak meg púp lenne a hátán :)
2019. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Végül úgy döntöttem, hogy mégsem ez a jó ajándék.🎁 Pont amiatt vetettem el, mert benzines, és emiatt nem vagyok biztos, hogy örülne neki az akinek szántam.

Szerintem is inkább annak jó, aki gyűjtő és/vagy szeret matatni ilyesmivel....

2019. márc. 29. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!