Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátnőmnek ezt szeretném...

Barátnőmnek ezt szeretném rendelni e-bayről ezzel kapcsolatban lenne kérdésem, mert ez az első rendelésem?

Figyelt kérdés

m.ebay.com/itm/Leaf-Cigar-Butane-Gas-Refillable-Lighter-Flint-Cigarette-Lighter/401296435946?hash=item5d6f21aaea%3Ag%3AOScAAOSwhQhY1Hiv



Ez lesz az első ebay rendelésem és az lenne a kérdés, hogy csak annyit kell fizetni ami ott fel van tűnhetve? Vagy vám stb megy még rá?

Tapasztalat is jöhet aki többször rendelt már hogy mennyire megbízható stb :D



2018. jan. 30. 20:40
 1/4 anonim válasza:

Ez Kínából jön,annyi,amennyit kell fizetned ami ott van. Nincs rá vám,mert 45 euróig vámmentes.

Paypal-el kell fizetned, kb 20-30 nap mire megkapod. Sajnos a Kínából jövő cuccok megkapása elég kétséges,de ebay garancia van,vagyis ha nem kapod meg,írsz nekik,visszafizetik a pénzt a pay-paledre.

2018. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig minden megjött. Van, hogy soká, van hogy nem teljesen az amire számítasz, ennyi árért ez a kockázat.
2018. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Dollár ár fix, amit forintban látsz, az hozzávetőleges ár. Árfolyam változástól is függ, hogy végül forintban mennyi. 1200 forintos árnál rászámolhatsz még kb 150 forintot. A szállítási határidő tényleg ennyire széles sávban mozog. Lehet, hogy megkapod 3 hét múlva, de lehet, hogy tényleg csak 2 hónap után. Velem mindegyik előfordult. Sőt, a kisebb értékű (5-15 dollár közti) rendeléseim 10%-a nem érkezett meg soha! Ezeket megreklamáltam ebayen keresztül, és mindig visszakaptam az árát. Illetve egyszer volt olyan, hogy újat küldtek miután reklamáltam, de ugye az meg ujabb jó néhány hét...

Mist éppen egy 520 forint értékű küldemény, amit november 30-án rendeltem, csomagkereső azonosítóval, azt jelzi hogy ferihegyen van december 20. óta! Most járt le a szállítási határidő jan.19-én, írtam az eladónak, varom a választ.

Egyébként ismerőseim azt mondják, ők eddig minden rendelést megkaptak.

2018. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindig nézd meg az eladó értékelését (pl.: "97.4% Positive feedback"), az már egy jó alap, hogy eldöntsd, érdemes-e megpróbálnod tőle rendelni. Mi is többször rendeltünk már, eddig nem volt komolyabb probléma (mindig a magas pozitív értékelésű eladóktól rendeltünk csak).
2018. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!