Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a legjobb barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Már megvettem a kedvenc könyvét,amire már régóta várt de szeretnék valami személyeset is,amit itthon egyszerűen meg lehet csinálni.Ötletek?

2019. júl. 14. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát mi, akik azt sem tudjuk kiről van szó, ajánljunk egy személyes ajándékot a te legjobb barátnődnek. Hmm... süss neki szülinapi tortát, ennél személyesebbet így a semmiből nem tudok.
2019. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit otthon meglehet csinálni? Nézz DIY videókat a neten és inspirálódj. :) vagy: Csináltass egy pólót neki, vagy fotóalbum a kedvenc közös képeitekkel, emlékeitekkel. Szerintem jó ötlet lehet egy kulcstartó is, amin közös képetek van, vagy valami felejthetetlen dolog. Bár ez nem túl személyes: de a lányok általában örülnek sminkcsomagnak, vásárlási utalványnak. És valami kis cuki torta mindig jó választás. :)
2019. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

adj neki valami személyeset úgy, hogy közösen elmentek valahová, olyan helyre, ahol még nem járt, de szívesen tenné.

a közös élmény örök emlék marad neki :)

2019. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress rá Pinteresten. Rengeteg remek, viszonylag könnyen elkészíthető, de emlékezetes ajándékötlet vaan ott. :)
2019. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mihago ***** válasza:
4%

Marha közeli barátnők lehettek, ha egy szál könyvön kívül nem jut eszedbe semmi. Nem inkább csak ő a rivális nőstény, akit nem bírtál legyőzni, ezért szövetséget kötöttél vele? Jaj, tudom, tudom, te nem olyan vagy, te nem úgy működsz, mint a többi nő...


Na de hogy a kérdésre is válaszoljak, meg ne mondd, hogy egy troll gyökér vagyok: süss neki tortát. Az személyes, kedves, és emlékezetes egy életre. Persze meg kell tanulni, meg eszközök is kellenek hozzá, mert jó tortát nem lehet jénai tállal meg fakanállal összepacsmagolni. Nézz meg pár YouTube-videót, menj el cukrászboltba, próbálkozz párszor magadnak.


Ha nincs már erre idő, akkor vidd el egy wellness-hétvégére. Nem tudok nőt, aki annak ne örülne. Esetleg fürdőbérlet.


Vagy ha ez túl rock'n'roll, akkor gondolkodj el rajta, hogy ESETLEG nem szeretne-e még egy könyvet. Tudom, tudom, már van neki egy, de hátha.

2019. júl. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csinálj kulcstartót becenevével/rendes nevével/azzal amit szeret pl


Ilyesmire gondolok: [link]


Nyomtatsz/írsz/rajzolsz valamit (persze mindkét oldalra valót, s ajánlom úgy hogy a háttér legyen fekete). Ráragasztod egy kis darab kartonra. Rendesen formára vágod. Nyomsz rá egy lyukat, majd lekened átlátszó körömlakkal sorban a két oldalát. Ilyen kis akasztókat lehet hobbiboltban találni, de gondolom egy kis karikát meg valami kötelecskét találsz otthon.


Vagy ha már bementél egy hobbiboltban, szoktak ott lenni ilyen nyaklánc alapok: [link] (és igen, az ott egy busz szivecskékkel :D )


Ezeknél is nyomtatsz, valamit alól rájuk ragasztasz + átlátszó körömlakk.

2019. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!