Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valakinek valami ötlete?

Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Barátnőmnek szeretnék valentinnapra venni valami ajándékot,de fogalmam sincs mit kéne. Ami már van neki: páros karkötő, 50 centis maci, egy kisebb plüss, közös képkeret a falra tele képekkel.

Egyszerűen nincs ötletem mit vegyek neki, tudom hogy a lányok egy apró dolognak is örülnek, mint egy szál Rózsa, csoki. Rózsát alapból adnék neki. Tippek valaki?



2020. febr. 11. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem adsz neki kézzel készített ajándékot?
2020. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet,de sajnos remegő kézzel nem nagyon vagyok precíz az ilyenbe
2020. febr. 11. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Pl egy szebb üvegbe, szép kis cetlikre írd rá, hogy mit szeretsz benne. Ez saját kezű, és romantikus :)
2020. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Valentin napra ez túlzás, amit irsz

Cuki, de ha én lennék a csaj és nem készülnek vagy legalábbis nem ennyire ajándékokkal a paromnak, nekem elég ciki lenne ha ennyi mindent kapnék tőle

Vagy más ünnep (szülinap/évforduló) is lesz Valentin nap környéken?


Amúgy semmi más nem kell ezek melle szerintem

2020. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
4-es te valamit nagyon félre értettél. Amiket a kérdésben felsorolt, azok már megvannak a csajnak, nem most adja őket a kérdező.
2020. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
39%
Sztema rózsab melle csokit pezsgot tegyel mi mast leeht? esetleg kicsi ócsó plüssfigurát kulcstartot...Ezek pont azok az ajik, ha szakítotok elég lesz őket kihajingálni...:D
2020. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%

Nem ismerem a barátnődet, így azt írom le amiknek én örülnék...


... rózsa, mint azt írtad is, de meglepetésként, pl: az asztalon hagyod, kártyával, rajta üzenettel, ami esetleg idézet, de nem a "köszönöm, hogy vagy nekem" félére gondolok.


Másik, mert nem áll meg az élet a rózsán és cserepes növénynél: Üveg, tartó... pepcóban nagyon jópofát lehet kapni. Veszel vagy vágsz ki papírból tégla formát, és ezekre írsz rövidebb-hosszabb, vigasztaló, erőt adó, viccesebb, elgondolkodtató idézeteket, gondolatokat, üzeneteket. Azt, hogy összehajtod vagy feltekered, mindegy, utóbbi jobban nézne ki, de sokkal több időt vesz igénybe. Ja és az üveg feléig vagy negyedéig apróbb csokik, amiket szeret.


Ha van egy kis kézügyessége az embernek, én biztos jobban örülnék egy ilyennek, mint a boltból vett ezredik plüssnek vagy közös képes bögrének. Megjegyzem, ha lenne párom, és nem lenne kézügyessége, akkor is örülnék, mert gondolt rám, ő csinálta, de akkor is mondja meg mindenki őszintén, ami nem megy, és évente egy alkalom, azt talán nem kell erőltetni.


Nagyon mellékesen annyit, szerintem nagyon felfújják ezt a napot. Ha valakit szeretünk, nem egy szívecskére fújt nap emlékeztet minket, hogy elmondjuk a másiknak.


Kérdező, vélemény az, ha elé állsz, azt mondod neki, hogy szereted, aztán hazamentek megnézni egy filmet, az több mint elég erre a pénzlehúzó napra, ahol a szerelmes szemében pénz "dobog", az üzletetek tulajdonosainak meg forint jel.


18/l

2020. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt! :)
2020. febr. 12. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!