Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Párszor 3-4-szer randiztunk...

Párszor 3-4-szer randiztunk már egy lánnyal, most egyéb elfoglaltsága miatt nehezebb összehozni a talit (kérdés h valós vagy annyira nem valós ok) de a lényeg az, hogy küldjek neki Valentin napra virágot?

Figyelt kérdés
Én szeretek meglepetéseket adni, viszont azt se szeretném, hogy kínósnak érezze, hogy nagyon nyomulok vagy ilyesmi. Köszi.

2020. febr. 14. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy szál virágból még sose lett baj.Viszont kedves gesztus,ha nem vezet is sehová.
2020. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak ilyen virágküldős oldalakon nem egy szál virág van hanem csokrok, az sem lenne cink?
2020. febr. 14. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát csokrot én semmiképp sem küldenék, főleg nem ilyen küldős szolgáltatással. Pár szál rózsa személyesen jobb lenne inkább. Ha nem megoldható a találka, akkor inkább semmi. Chaten küldj neki valamit :D
2020. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem egy városban lakunk azért gondoltam a futáros megoldásra, de akkor inkább ne?
2020. febr. 14. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!