Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Melyikek azok a Valentinnapok...

Melyikek azok a Valentinnapok amikre nagyon emlékszetek? Mitől volt különleges? Attól volt különleges:

Figyelt kérdés
1-2 emlékezetes Valentin napi sztorira vagyok kíváncsi. Tudom hogy nincs szezonja de csak úgy eszembe lyutott másoknak milyen volt . Hejesírasomhoz nem kérek hozzá füzést.

2021. aug. 29. 02:17
A kérdező szavazást indított:
Jól sikerült az ajándékozás
Bevalotam az érzésemet
Szerelmet vallotak nekem.
Rosszvolt megírom kommentben mért
Vices dolog történt megírom kommentben
Egyéb miat
3 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Egyik sem volt különlegesebb a másiknál.
2021. aug. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában az osztálytársakkal egymást is megajándékoztuk, attól függetlenül hogy ez a szerelmesek napja, de mi barátság napját tartottunk. A tanári asztal mellett volt egy doboz amibe mindenki beledobhatta a jókívánságait névre szólóan. Én nem számítottam senkitől semmire, de az egyik barátnőm meglepett. Nagyon meghatódtam és kissé szégyelltem is, hogy én nem gondoltam rá, és nem küldtem neki semmit. De mai napig jó emlékként őrzöm.
2021. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Egyébb miat törtent mekirom kometnbe. Sokal lyob is lehetet vólna ,denem vólt lyo. Vólt ety lyán akivel lyártam ,denem ő nem lyárt velem ,mer aszondta hoy nemlyár a velem mrt nem irokk hejesen ,Ez nemes et lyól tölle metr szeretem a öt .
2021. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az idei volt a 16. olyan valentin nap amikor kapcsolatban voltam, de őszintén nem emlékszem egyikre sem

(bár 5 éve az a nap már csak a fiúnk névnapjaként szerepel az életünkben)

2021. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem érdekelt a Valentin nap, csak felesleges pénzkidobás 🤷‍♂️
2021. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valentin-napon tartottuk az esküvőnket, azóta is minden Valentin-nap egyben házassági évforduló is számunkra.
2021. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!