Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Nagyon utálom a valentin-napot...

Nagyon utálom a valentin-napot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még sose volt párkapcsolatom és sose lesz, mert nem tudok a nőkkel kommunikálni.


Annyira idegesít és irritál, hogy másnak van. Bár ne lenne senkinek se!



2023. febr. 11. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Eeez hozzáállás…grat.


Mostmhogy közeleg a szerelmesek napja..

Szerezz be bármilyen piros háromszöges gyógyszert és tölts magadba sok pálinkát amig elnem mullik ez a nagyszerű “ünnep”

Időzítsd hogy a detoxrs pont valentinnapon kerülj be és hátha összejössz egy szintén ilyen szerencsétlen ápolòval….

Vagy heroin aranylövés és ugy távozol hogy életed leg hiper szuperebb gigantikus élményét éled át egy kis ideig mielőtt meghalnál és nemkell senki ember fiára lanyára és párjára irigykutyaként tekintened

ARANYLÖVÉS

Gondolom sosem használtál herkát így egy akármilyen lehúzós drop is kifektet

Kellemes valentinvárást….-.-

2023. febr. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 NTBS ***** válasza:
91%
Engedd el a dühödet. És találj egy hobbit vagy egy társat.
2023. febr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
34%

Ha nagyon boldog párról látsz képet a neten, akkor a lány képét nyomtasd ki és vedd fel, hogy kivered rá, majd küldd el a srácnak a felvételt, hadd röhögjön egy jót a mikropöcsödön.


Ahelyett, hogy mások örömén dühöngsz egyszerűen engedd el, ne foglalkozz a Valentin nappal. Mozdulj ki otthonról és csinálj olyat, ami neked örömet okoz. Ha a négy fal között puffogsz, akkor hogyan lenne csajod?

2023. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Utazz el oda, ahol ezt nem ünneplik.

Sokat elárul az erkölcsi magatartásodtól, hogy másnak sem kívánod a Valentin-napi örömöket.

Nézd meg, hogyan lesz más fiúknak barátnője, utánozd őket és ünnepelhetsz Te is.

2023. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerezz darwin-díjat
2023. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
16%
Én aztán nem bánom. Előbb ünneplem a Bismarck csatahajó vízre bocsátását mint hogy a valentín napot, eddig még sosem ünnepeltem. Nekem sincs esélyem egy kapcsolatra sem és én már pozitívan állom hozzá az egyedünléthez 17 évesen.
2023. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kései Sirató ***** válasza:
Aludd át az egész napot és akkor kimaradsz belőle. Ezt úgy tedd, hogy előtte egész éjjel maradj fent és aznap meg aludjál és ennyi.
2023. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
A probléma ott van, hogy a valentin-napot társítod egy kapcsolathoz. Semmi köze egy normális párkapcsolatnak ehhez a naphoz. A párkapcsolat az év 365 napján folyik, nevetséges kijelölni egy napot és akkor eljátszani hogy jajjjjjjj mekkora szerelmesek vagyunk. Ez egy marketing cirkusz.
2023. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
56%

Ha ez megnyugtat én szeretem a Valentin napot, lehet ezt olcsón is mókásan csinálni párkapcsolat nélkül is, több szempontból is szeretem ezt a hangulatot, nem kell hozzá szerelem, de most az utóbbi időben olyan magányos vagyok, hogy engem is lehozott az életről.

Frontinra iszok egy jó vörös bort és sírdogálok. Másoktól nem szabad sajnálni a szerelmet, ez elég toxikus hozzáállás. Az viszont engem megnyugtat, ha valakiről tudom, hogy éppen hasonlóan rosszul érzi magát, ez sem épp szimpatikus gondolat, nem mondom, de nem kívánom annak, aki épp boldog. Ja és nő vagyok és mégse utálom a férfiakat, a nőgyűlölettel kezdj valamit, mert ezzel együtt biztos soha nem lesz senkid.

2023. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ARANYLÖVÈS
2023. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!