Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit csináljak? Várjak Valentin...

Mit csináljak? Várjak Valentin napig, hátha tervez valamit, és ha nem, írjam meg én, hogy mit érzek? Vagy más ötlet? Nagyon bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés

Néhány hete chatelek egy fiúval, aki már az első perctől szimpatikus nekem. Elég sok kétértelmű jel volt mindkettőnk részéről (pl. rendszeresen becéz, aranyosan ír rám pl. kézcsók, írta, hogy jó lenne odabújni valakihez, hogy szívesen átölelne stb. én is írtam ilyesmiket neki).


Már arról is volt szó, hogy valamikor találkozunk, de konkrétan még nem beszéltük meg, hogy mikor. Én azóta többször is utaltam rá.


Sokszor csalódtam már, félek megint én megtenni az első konkrét lépést, mert egyre fontosabb nekem a fiú, nem szeretném elrontani.


Szerintetek mit tegyek? Elképzelhető, hogy mondjuk Valentin nap körül szeretne majd elhívni vagy hasonló?

Ha nem lesz semmi Valentin napon sem, akkor írjam meg neki, hogy mit érzek?


Adjatok tanácsot kérlek, nagyon bizonytalan vagyok a fiú érzéseit illetően.


Ui.: természetesen nem azt írnám neki, hogy totál belezúgtam, csak finoman megírnám, hogy mennyire fontos nekem. Pl. nagyon jó érzés, hogy becézel, hogy érdeklődsz irántam, hogy foglalkozol velem, nagyon figyelmes vagy és jó lenne valamelyik nap találkozni, hogy ne csak chaten beszéljünk.


18/L



2013. febr. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ha a srác nem foglalkozik a valentin nappal? Ha neki az a nap ugyanolyan mint többi? Mondjuk nem is tervez semmit, hisz végül is a valentin nap a szerelmesek napja, és nem két olyan emberré akik még nem is ismerik egymást.

Miért nem kérdezel rá egyszerűen hogy mikor akar veled személyesen is találkozni? Sokkal egyszerűbb lenne rákérdezni, és egy találkát megbeszélni. Ha húzza a dolgot, és nem akar találkozni, akkor kérdez rá, hogy érdemes-e foglalkozni a dologgal ha nincs személyes kapcsolat köztetek.

2013. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem akarom elrontani a kedved, de én a helyedben kicsit óvatosabb lennék...

Úgy látom, hogy az interneten megismerkedtél Valakivel, aki AKÁRKI is lehet, egyáltalán nem biztos, hogy valóban 18-20-22 éves (amennyinek kiadja magát)...


Én már 57 éves vagyok de már az én korosztályom sem beszél így, hogy "kézcsók"... Ez az illető egy idős ember!!!...


Én egyáltalán nem javaslom, hogy személyesen találkozót beszélj meg egy olyan illetővel, akit az interneten ismertél meg, vagyis egyáltalán nem ismered, csak elhiszed azt, amit ő leírt magáról!...


Kedves, szép szavakat mindenki tud írni, nem nehéz kitalálni, minek örülne egy 18 éves lány...


Csak emlékeztetlek, hogy naponta tűnnek el nyomtalanul fiatal lányok és fiúk, utólag már késő a bánat és a figyelmeztetés!


Az én javaslatom :

1./ Soha ne találkozz olyan illetővel, akit a neten ismertél meg!!!... Ha mégsem bírsz magaddal, akkor legyél óvatos, vidd magaddal a barátnődet, tudjanak a programodról a szüleid, hogy adott esetben tudjanak hol keresni, NE LEGYÉL EGYEDÜL!!!...

2./ Bármelyik fiúval kapcsolatban : NE LEGYÉL NYOMULÓS!... A fiúk nem szeretik a nyomulós csajokat, hagyd, hogy ők kezdeményezzenek, egy nehezen "megszerezhető", becserkészhető lány sokkal értékesebb a szemükben, mint egy könnyű "préda", aki tálcán kínálkozik fel...

2013. febr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egy nagyon fontos információt kihagytam: amiket írt magáról a fiú, az mind úgy van. Találkoztunk már 2x, csak az két teljesen más szituáció volt, ahol nem tudtunk úgy ismerkedni egyéb okok miatt. Tehát nem egy teljesen ismeretlen fiúról van szó.

2013. febr. 10. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Át tudom érezni a helyzetedet, mert nekem nagyon hasonlóan alakult ki a mostani kapcsolatom. Sokáig csak chateltem a fiúval (de szintén találkoztunk már előtte más szituációban), ő bókolt, aranyos volt, tett félreérthető megjegyzéseket, de konkrét lépést nem tett. Sokáig gondolkoztam, hogy vajon érez-e valamit irántam, vagy csak haverként beszélgetünk. Nálunk jól végződött, egyszer végül rákérdezett, hogy ráérek-e hétvégén, és találkoztunk. Még ekkor sem történt semmi "extra", még ezután sem tudtam, akar-e valamit tőlem. :D A második találkozón aztán megcsókolt, és onnantól kezdve minden "szép és jó", már egy éve. :)


Szóval szerintem simán lehet, hogy akar valamit tőled, csak valamiért még vár ezzel. Az én barátom később bevallotta, hogy azért lépett ilyen későn, mert épp egy rosszul végződő kapcsolaton volt túl, ahol nagyot csalódott a lányban, és ezért szeretett volna engem minél jobban megismerni, mielőtt bármibe kezdünk. Mi néhány hónapig beszélgettünk előtte... :)


Szerintem lépni fog a fiú, a bókok, az elejtett megjegyzései erre utalnak. Viszont én nem tartanám a Valentin napot vízválasztónak. Sok embert (főleg fiúkat) egyáltalán nem érdekel ez a nap, sőt kifejezetten ellenzik - lehet, hogy ez a fiú is ilyen, ezért még véletlenül sem Valentin napon hívna el randizni. Viszont lehet, hogy valóban pont erre készül, ezt nem tudhatjuk. A lényeg, hogy ha Valentin napkor nem történik semmi, az még nem jelent semmit. De ha még így megy ez köztetek egy darabig, akkor lehetsz kicsit kezdeményezőbb, az jó ötlet, ha olyanokat írsz neki, mint a kérdésed végén.


20/L

2013. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyon jó volt olvasni a válaszodat, sikerült belőle pozitív erőt merítenem. Most már sokkal bizakodóbb vagyok, bár az hozzátartozik, hogy tegnap megkérdezte, hogy lenne-e kedvem találkozni vele. :) Szóval, mégiscsak jól alakulnak a dolgok. Konkrétan ugyan nem beszéltünk meg, hogy mikor, viszont innentől kezdve szerintem már az sem gáz, ha én hozom fel a témát, hogy mégis mikor találkozzunk.


Egyébként nemrég (max. pár hónapja) ért véget egy komoly kapcsolata, ahol a lány döntött így.

2013. febr. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!