Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Milyen virágot adjak a barátnő...

Milyen virágot adjak a barátnőmnek Valentin napra?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, viszont már kapott 1 szál, illetve 1 csokor (rózsaszínű) rózsát is tőlem. Arra gondoltam, hogy adhatnék neki Valentin napra egy cserepeset, és arról mindig én jutnék eszébe, nem halna meg másnapra stb.

Mennyire jó ötlet ez? Vagy inkább egy csokrot vegyek neki?



febr. 12. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Az alapján amit mondasz jó ötlet a cserpes virág, hogy nem “egy napig él”, bár én Valentin napra, ha fiú lennék csokor virágot vagy szálas virágot adnék. De lehet csak azért, mert én annak jobban örülnék😄A cserepes virágok nálam mindig kipusztulnak ugyanúgy, mert nem tudom őket jól gondozni. Ha cserepes, akkor Orchidea esetleg, többet nem nagyon ismerek 😂Bár én még mindig úgy gondolom, hogy nőnapra aktuálisabb lehet egy cserpes, mint Valentin napra.
febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Én egy kis csokor virágot adnék. Tulipán nagyon aranyos és szép.

Cserepesből nekem a jácint, nárcisz tetszik nagyon.

Az orchidea komolyabb, nagyon kényes, nem sok mindenkit ismerek, akinél ne halna meg és drága is :D

febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Mű-t,mer' azt nem_kell locsolni. Feladatot ne_adj ajándékba
febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Mennyire szereti a barátnőd a cserepes növényeket? Mert én akárhogy igyekszem, mindig kinyírom őket, úgyhogy utálok azt kapni :) inkább én is a tulipánt javaslom, esetleg gerberát.
febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Semilyet.
febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ hány éves a lány és tudja e már értékelni.
febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Attól is függ ,hogy tud e rá vigyázni ,anyukám lassan 50, és akárhányszor kap egy virágot ,túl locsolja …
febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Inkább egy szál rózsát, annak jobban fog örülni.
febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 20 éves
febr. 17. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!