Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Tudom hogy rengeteg az ilyen...

Tudom hogy rengeteg az ilyen kérdés, de mit adhatnék a páromnak valentín-napra?

Figyelt kérdés

Már minden lehetőséget kimerítettem az évek folyamán. Csináltam már neki sütit, kapott közös fotós naptárat amit szintén én csináltam, kapott plüsst stb...semmi ötletem nincs :(


Normális válaszokat szeretnék, és olyat ami nem túl költséges esetleg még én is megtudom csinálni (szereti ha én csinálok valamit és nem veszek).


Köszi, L21


2012. jan. 22. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
muszáj ajándékozni???? köss egy masnit a nyakadba.
2012. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
31%
tankold tele a kocsiját ha van neki.
2012. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy naaaaagy meleg hosszú smacit!
2012. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem az hogy muszáj....csak én imádok ajándékozni még ha csak egy kis apróságot is...:) De olyat ami megmarad...:)

A meleg hosszú puszi az minden nap jár Neki, nem csak valentín-napkor :)

2012. jan. 22. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Mihez értesz?

Ha tudsz rajzolni, rajzold le vagy fesd le (jó nagy fényképről). Vagy varrjál neki valami szépet... de ne szívecskéset, hanem olyan mintát, amit egy férfi is kitehet.

Írjál neki verset, vagy történetet magatokról!

2012. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:) a rajz is már megvolt :) alap hogy éltem a tehetségemmel :) :) :)

a varrásos hímzéses dolog nem rossz :) imád horgászni...-.- :D majd keresek valami halas képet, kihímzem és bekeretezem neki...:) bár ez inkább szerintem a névnapjára lenne jó :S ennek szerintem nincs olyan romantikus feelingje...:(


még töröm a fejem van egy kis időm :)

2012. jan. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!