Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Éves évforduló és valentinnap?...

Éves évforduló és valentinnap? : )

Figyelt kérdés
A barátomnak majd írok egy szép szerelmes levelet, meg már megvettem a különleges fehérneműt. Elég romantikus alkat. Szerintetek milyen ötlet? :)
2012. jan. 29. 21:37
 1/5 Vadmeggy válasza:

A verset hanyagold, de a fehérnemű jó ötlet :).

Én is romantikus alkat vagyok, de a szerelmes versek túl nyálasak már nekem. 20/F

2012. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
verset nemtudok írni, de nem is arra gondoltam, hanem egy levélre, amiben leírom a történetünket, megköszönöm az elmúlt 1 évet, elmondom mennyire szeretem stb. :) szóval olyanra amit majd évek múlva is mosolyogva olvas. Ő is mindig ír nekem aranyos dolgokat, verseket meg szinte kész regényeket hogy mennyire szeret. Tartozom neki egy szerelmi vallomással. biztos jól fog majd esni. =)
2012. jan. 29. 21:55
 3/5 Vadmeggy válasza:
Ez elég cukinak tűnik :D biztos örülni fog neki.
2012. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megérdemli hogy valami különlegeset kapjon. :) valami romantikusat és valami szexit. :P
2012. jan. 29. 22:01
 5/5 anonim válasza:
Korotok mennyi? Amúgy a helyedben inkább az évfordulóra koncentrálnék, a valentin nap amúgy is semmilyen.
2013. jan. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!