Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Nemsokára itt a valentín nap...

Nemsokára itt a valentín nap mit adhatnék neki?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és nem tudom mit adhatnék neki. Az ilyen cukiságok mint plüssállat vagy csoki kilőve. :D

Az sem lenne baj ha saját kezűleg meg lehetne oldani, mert az mégis többet ér szerintem ( :


17 / L


2012. jan. 30. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Süthető gyurmából akármi ami gondolod hogy tetszene neki.

Vagy sütit is süthetsz neki.

Nem tudom...mi nem szoktunk ilyenkor ajándékozni, bőven elég hogy együtt vagyunk, elmegyünk moziba vagy étterembe vagy bármi.

2012. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Süthetsz sütit, elkészítheted a kedvenc ételét, varrhatsz neki párnát, festhetsz bögrét, készíthetsz fa gyöngyből láncot, önthetsz gipszképet, amibe decoupage technikával képet ragaszthatsz, vagy csinálhatsz szerszámos dobozkákat: konzerves dobozokat lefestesz különböző színűekre és megcímkézed őket, köthetsz neki sálat. . .
2012. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szüzességed van még? mert az tökéletes ajándék. :P


Amúgy meg, ha rám hallgatsz, főzz neki egy lábos marhapörköltet, azt tuti díjazni fogja. ;)

2012. febr. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!