Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek Valentin napra? (15F-17L)

Figyelt kérdés
Valami kreatívval szeretnék előállni, vagy egyedi, vagy bármi! :) De a csoki, meg virág az picit snassz :S Segítsetek légyszi. :) És kérlek ne kezdjetek megint arról papolni hogy amerikai ünnep, stb, mert az alapjáraton is butaság, köze sincs amerikához a Valentin napnak. Na de eltereltem a témát >< Szóval kérlek Titeket segítsetek! :)
2012. febr. 2. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
én is 17 vagyok, és legjobban valami parfümnek örülnék:))♥♥
2012. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azzal is be lehet égni, mivel én etéren picit suta vagyok :D Meg pénz szűkében is :S
2012. febr. 2. 18:02
 3/8 anonim válasza:

Egy kiadós d*u*g*á*s :-P


Vegyél neki ehető tangát, majd utána jöhet a fenn elnevezett tevékenység!

2012. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem szeretnék lefeküdni vele...
2012. febr. 2. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__valentin-nap__2603636.. utolsó választ én írtam-szerintem ezeknek egy ilyen idős lány örülne.
2012. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

[link]

nekem be vált fogynak a cetlik, sajnos keves van

2012. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szép nyakláncot adj neki. Nem kell túl drága, szerintem egy bizsunak is örülni fog. Aztán elviheted moziba.
2012. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lienah válasza:
2013. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!