Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek valentinnapra egy...

Gaxal kérdése:

Mit vegyek valentinnapra egy csajnak aki bejön nekem?

Figyelt kérdés

2012. febr. 3. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Egy szál sárga rózsát.
2012. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
szerintem hívd fel úgy hogy nemtudja meg ki vagy :)
2012. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Olvasólámpát.
2012. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy doboz csokit, vagy virágot, használd a kreativitásod. A barátnőm, azaz az ex barátnőm szülinapjára egy könyvet vettem, valentin nappal sosem foglalkoztam. De szerintem valentin napon kívül is átadhatod neki az ajándékot. Hajrá!
2012. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egy szál rózsát.
2012. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Hívd el vacsizni, ott egy szál rózsa,és már alakul is köztetek a dolog!
2012. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha félreteszem a Valentin-nap idiotizmusáról alkotott véleményemet, akkor is azt mondom, semmit.

Ez tudomásom szerint a szerelmesek napja. Ha csak neked tetszik, de nem vagytok együtt, nem egymásba vagytok szerelmesek, akkor ne vegyél semmit.

De nem azt mondom, hogy ne is próbálkozz nála. Csak ez két külön dolog. Én öreg vagyok, nem tudom a mai fiataloknál hogyan működik ez. Udvarlás még létezik?

Én azt javaslom, a virággal várj. Egyáltalán bármiféle ajándékkal. Ha úgy gondolod, az érzelmi befektetésen kívül egyebet is érdemes, akkor valamit készíts neki, vagy olyan apró, pénzben értéktelen, de neki mégis tetsző dolgot vegyél. Ha „bejön”, akkor neked tudnod, de legalább sejtened kell, mi lehet az.

2012. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Inkább semmit, mert ha a csajnak nem jösz be, akkor csak kellemetlen helyzetbe hozod magadat és őt is...
2012. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 tetro ***** válasza:
0%
ismeri innen valaki a csajt? akkor meg honnan a búbánatból tudnánk, hogy minek örülne? vegyél neki pocket rocketot.
2012. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Traktort...xD Ezt csak azért mondom, mert én annak örülnék a legjobban.:) Pirosat...:D
2012. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!