Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma este életem első randija....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este életem első randija. Miről meséljek a csajnak, ha nincs miről?

Figyelt kérdés
Finoman fogalmazva történésektől mentes, unalmas, magányos életet éltem ezidáig. Emiatt nincs mit mesélnem egy lánynak. De mégis el szeretném kerülni a kínos pillanatokat, nem szeretném ha neznénk egymást bambán és mindkettőnk arra várna, hogy álljon már fel a másik és köszönjön el. Ilyen körülmények között megengedett a csajozás? Mégis mit mondjak...nem szeretnék ott filozófálni vagy verseket mondani, mert szerintem az tök gáz volna. Meg amúgy is van egy olyan elképzelésem, hogy ahhoz, hogy csajod lehessen izgalmas, eseményekben gazdag életed kell legyen.
2012. jan. 17. 09:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Figy szerintem mindenkivel történik valami csak nem veszi észre.


Tipikus beszédtéma, család, időjárás, utazás, vágyak kedvenc film, könyv, város, színész. Az a fő mindig gondolkodj amíg beszél a kövi témán de figyelj rá is. És kérdezz mindig vissza vagy ha te kérdeztél és elmondta akkor mond el nálad hogy van.

2012. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
beszéltesd a csajt. kérdezz a családjáról, a sulijáról, hobbijairól stb..,, de ha azt látod, hogy valamelyik kérdésre nem szívesen válaszol, akkor azt ne firtasd tovább. lehet, hogy a csaj is attól fél, hogy nem lesz beszédtémátok, biztos ő is izgul. mondjuk vidd el moziba, ha már nagyon nincs miről beszélnetek, mert ott nem kell beszélgetni. vagy találj ki valami programot, csináljatok valamit közösen, amiről tudtok majd beszélgetni.
2012. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem kell hogy izgalmas életed legyen. Ha átlagos életed van, akkor is biztosan történtek már veled izgalmasabb dolgok. Mesélj neki ezekről, mesélj a suliról, a jövőbeli terveidről stb. és kérdezd őt is ilyesmikről.
2012. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Az előzők szerintem jó tanácsok voltak, fogadd meg őket! Beszélj olyan dolgokról, amit szeretsz, kérdezz rá, hogy neki mik a kedvencei, hátha lesz kapcsolódási pont. De valami biztos van, ha randitok lesz!:)

Viszont gyorsan felejtsd el ezt az elképzelést, hogy eseményekben gazdag élet kell ahhoz, hogy barátnőd legyen! Vele együtt izgalmasabb életed lesz, mint ahogyan Te is meg fogod változtatni az övét.

Ügyesen, minden jót kívánok!:)

2012. jan. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
Csak fogd a nuniját, az elég lesz neki.
2012. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ok, megpróbálom. Szerintetek ajánlatos randi előtt itthon 2-3 sört letolni, hogy ne legyenek majd izgulási tünetek...kézremegés, szájhúzogatás, pillogtatás, nyakcsavarás, izzadás, pohárleverés, pincérleöntés, székkel hátraesés, gyakori hasmenés, esetleg szivroham...???
2012. jan. 17. 09:52
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre se igyal sort...


Inkabb 1 feles tomeny, es akkor nem jarsz 20 percenkent a mosdoba.

2012. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

2-3 sörtől max. pisilned kell majd (azért sem menőbb wc-re szaladgálni, mint a hasmenés miatt), és a lány is megérzi rajtad a piaszagot.

Esetleg kicsit sétáljatok, mielőtt beültök valahová, addig szokod a helyzetet, megnyugszol kicsit.

Ha nem billegsz a székkel, nem fogsz hátradőlni. Az italt meg a pincér hozza, legfeljebb ő boríthat le téged, nem tudom, hogy jut eszedbe a fordítottja.

A többi tünetet se fogod produkálni, ha amúgy sem szoktad. Még a szívrohamot se. Hacsak nem 82 éves vagy...

2012. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
Verj be pár sört, de ne részegen menyél oda, mert az semmiképpen nem vetne jó fényt rád :D :D Mindenesetre az alkohol jól oldja a gátlásokat.. esetleg ha olyan helyen találkoztok és nem autóval érkeztek oda akkor ott is bonthattok egy pezsgőt.. egy finom koktélt.. vagy bármit.. Hol lesz a randi?? :)
2012. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
szerintem mond el neki, hogy 5 évesen elraboltak a földönkívüliek, és csak egy hónapja hoztak vissza, ezért még soha nem randiztál, aztán ha kérdez az elrablásról, akkor mondj neki valami kamu dumát (amit persze már otthon találj ki nagyvonalakban, hogy azért ne látszódjon, hogy most találod ki)
2012. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!