Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Közvélemény! Valentin nap :...

Közvélemény! Valentin nap : ünneplitek vagy sem?

Figyelt kérdés

Tudom van ezere ilyen kérdés,de érdekel a jelen és a jelenlévők véleménye:)


Igent/nemet várok,kort,nemet és esetleg indoklást!

Egymás szidását,még ha ütköznek az elvek akkor is, mellőzzétek kérlek:)


Köszönöm nektek:)


Én nem ünneplem egyébként,pénzlehúzós.Illetve ne 1 nap legyen már a szerelem napja:)


2012. febr. 9. 19:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
NEM! 22F Giccses, mű szar.
2012. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:

Nem ünneplem és szerencsémre a barátnőm sem.

Sajnos nincsen pro-kontra, valóban azért találták ki az amerikaiak, hogy több pénzt húzzanak le az emberekről. Egy normális párkapcsolat szerintem minden nap valennap kéne legyen, persze vannak nézeteltérések de ezek ugyan úgy részei a dolognak.

Szóval semmi értelme ennek a mondva csinált maszlagnak.


27/F

2012. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
55%
Nem ünneplem. 21/F
2012. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
ŐŐŐ igen egyet értek azzal,hogy pénzlehúzós nem ünneplem.És ha mégis akkor is elmegyünk együtt korizni vagy olyasmi elfoglalást találunk amit mindketten szeretünk és nem drága.f/14
2012. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Igen, de nem gicsses, drága ajándékokkal, egy rahedli szivecskés kütyüvel és felhajtással, csak együtt töltjük a napot (sajnos nem az egészet), mint ahogy máskor is szoktuk, rendszeresen, esetleg egy picit több romantikával, és egy picit feldobjuk ezzel-azzal az egészet :)

18/L (21/F)

2012. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Nem ünneplem, mert nincs barátnőm.

17F

2012. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
Eddig még sose volt barátom valentin napkor :) Szóval nem nagyon volt alkalmam. Bár tavaly készítettem csokit a fiúbarátaimnak mert szeretem őket <3
2012. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Épp válság van nálunk. Ha kitart addig a kapcsolatunk, valami apróságot biztos adunk egymásnak. De nagy felhajtás nem lesz.
2012. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
7 nem, 1 igen, 1 talán eddig :)
2012. febr. 9. 19:45
 10/28 anonim válasza:
100%

Nem ünneplem, mert egyrészt nincs kivel, másrészt egy buta ünnepnek tartom. Ha két ember szereti egymást, akkor ezt éreztetik egymással, ajándékokat meg egyéb kedvességet bármikor lehet adni, nem kell ehhez egy kitűzött nap.

Legalábbis ha nekem lenne barátnőm, akkor elég gyakran mennénk el andalogni valahova, néha írnék neki verset, meglepném virággal/csokival stb. Persze lehet én vagyok a nyálas meg régimódi.


Még annyi észrevételem lenne, hogy így érzelmi alapon fogják meg az embert ezzel. Beleverik a kultúránkba, hogy ez Valentin nap, ilyenkor minden szerelmes vegyen ajándékot a másiknak, mert ezt így KELL. Aztán aki nem vesz az hülyén érezheti magát, ha a párja meglepte valamivel, vagy hogy sokan körülötte vettek. Önmagában nem lenne annyira rossz ötlet, ha tényleg az érzéseken lenne a hangsúly, de ugyanolyan fogyasztói "vegyélajándékotmertkell" marhasággá degradálták, mint a Karácsonyt.

2012. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!