Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit adtok a párotoknak Valenti...

Mit adtok a párotoknak Valentin napra? Mivel lepitek meg?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy kíméljetek meg attól, hogy ez nem ünnep, csak virág, meg csokieladás etc.etc.

Ha lehet csak azok írjanak akik gondolnak valami aprósággal a párjukra.Köszönöm a válaszokat.


2012. febr. 10. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem tudom. De tuti kap valami kis apróságot ami nem csoki! :) És te?
2012. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
én tortát csinálok neki. Elég költség lesz a hozzávalót megvenni.
2012. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.Gyűjti a házipálinkákat, imádja.Üres alkoholos üvegekben tartja őket, nem túl mutatós.Kreatív hobbiban vennék neki szép üvegeket, és abból valami szépet csinálni.--ez nem rossz, de nem túl Valentin napi, meg ezt bármikor megtenném neki, szerintem örülne neki.

2.Lehet veszek egy lakatot, belegravíroztatom a nevünket, és elhívom "kirándulni" valahova/valamire rárakni.Még nem néztem helyeket.-- ez közhely, de nekem tetszik.

3.Csokival mindig meglepjük egymást, azzal biztos nem.

2012. febr. 10. 22:03
 4/10 A kérdező kommentje:
:)Hú, a torta tök jó lesz, én is gondolkodtam, de nem lesz türelmem megsütni tudom.
2012. febr. 10. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy finom vacsival lepem meg, meg sütök tortát. Ebben a témában profi vagyok.

Giccsre nincs szüksége egyikőnknek sem, olyat adunk egymásnak, ami hasznos. Minden ünnepnél ez az elsődleges szempont kettőnk közt, mivel nincs pénzünk hiábavalóságokra.

2012. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bnőmmel mi megfogadtuk 2 éve h nem veszünk egymásnak semmit Valentin napra, mert tök felesleges, nem az ajándék a lényeg.

Ezért én is inkább főzök vmit mire hazaér, kis pezsgő, vmi finom desszert utána...a többi titok:)

2012. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi vacsizni és színházba megyünk. Nem meglepi, együtt választottuk ki a darabot és az éttermet is. Régen kreatívabbak voltunk, most már kiöregedtünk belőle, de nagyon jó lesz kikapcsolódni gyerekek nélkül. :)


36N

2012. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Kinézem belőle, hogy ad egy szál virágot, de szerintem ennyi is lesz.

Úgyis két hónap múlva 3. évforduló, inkább akkor ünnepelünk nagyot (annak legalább érelme is van).

2012. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is tortát sütök majd neki, szívecske alakút vagy pedig valamilyen szívecske formájú sütit! Sajnos idén jobb ötletem nincs.
2012. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

A kedvenc gumicukrából vettem egy nagy zacskóval, és arra ragasztok egy szivecskét :)

Már hetek óta nem vett gumicucut, mert jó drága.

2012. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!