Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Megkérjem, hogy majd csak...

Megkérjem, hogy majd csak otthon olvassa el a levelet vagy ne szóljak?

Figyelt kérdés

Páromnak valentin napra egy kis meglepi csomagot csináltam. Van benne csoki, gumicukor(ezek azért mert szereti őket). Továbbá egy nagyobbacska szív alakú mágnes, amin egy nagyon szép idézet áll. Meg egy pici marcipánszív amire rá van írva,h LOVE.

Gondoltam teszek bele kicsit magamból. Írtam egy kis levelet. Azt megkérjem,hogy otthon olvassa el, vagy ne szóljak és olvassa el akkor, amikor odaadom neki az egészet?


2012. febr. 13. 17:08
 1/4 anonim válasza:
0%
ez nagyon egyedi...tiszta sablonos..még jo hogy nem vagyok szerelmes ..
2012. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mégis mi a franc sablonos van ebben??

Kap csokit meg gumicukrot mert nagyon szereti őket. A marcipánszívet én csináltam, a levelet meg szívből írtam...


Nem ilyen választ kértem.

2012. febr. 13. 17:42
 3/4 anonim válasza:
Itt nem igazán adnak értelmes válaszokat! Sok gyökér... Figyi, ha szeretnéd látni mit reagál akkor mindenképp előtted olvassa, ha biztos vagy benne hogy örülni fog neki, akkor jobb ha otthon olvassa el, úgy jobban hat.
2012. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2.


Végül is itt olvasta el. :)

2012. febr. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!