Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti is otthon töltitek a...

Ti is otthon töltitek a szilvesztert mint én?

Figyelt kérdés
mit fogtok csinálni?
2011. dec. 31. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem így szeretném, de ez van. Itthon vagyok. Férjem miatt, mert ő nem akar kimozdulni, sőt még nem is pezsgőzik velem. Így itthon vagyok és iszom egyedül a pezsgőt. :(
2011. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nekem jó így.Sajnálom.Vedd rá valahogy hogy pezsgőzzön
2011. dec. 31. 21:13
 3/15 anonim ***** válasza:
itt ülök 10ig a gép előtt, aztán le is fekszem. szar most ez a szilveszter, de jövőre, megfogadtam, BULIZNI fogok valahol:DD
2011. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amiért a barátod nem akar bulizni,te elmehetsz bulizni.
2011. dec. 31. 21:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy ő már a férjem. És nem tudom, hogy most ha lépek, akkor abból mi lesz, csak balhé. Még azt se hagyja, hogy örömet szerezzek neki szexuálisan, hát milyen az ilyen ember???
2011. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is itthon maradok,tévézek,és magamban pezsgőzőm szintén.Az én párom inkább sörözik,mert utálja a pezsgőt..
2011. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De legalább a tied sört iszik, az enyém most meg már alszik, közben meg szól a TV...
2011. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, mint az első válaszoló. Én nem akarok itthon lenni, de ő meg igen. Azt mondja, már kinőtt ebből (30 éves). De szerintem amíg nincs gyerek, addig simán mehettünk volna valahová. Mondjuk nem is hívtak sehová minket... Most meg kissé összekaptunk, úgyhogy nem igazán jó ez a szilveszter számomra...
2011. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Igen!

Ülök az ágyon, megy a tv, de semmi értelmes nincs benne, netezek....

Az én párom legalább pezsgőzik velem, és még talán mennénk is valamerre, ha a szüleink nem 250 km-re laknának, és tudnának vigyázni a 2 éves kisfiunkra. De mivel nem így van, így ugyanúgy telik ez a szilveszter is, mint a tavalyi, és ugyanúgy, mint az év bármely más napja.

A szexuális kényeztetésről jut eszembe, hogy most még ilyet se tehetünk, mert "mikulásozok"...

Szóval marad a pezsgő, a tv, és a gyk. :)


BUÉK!

2011. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nézd a Macskajajt Duna Tv-ről 0:10-kor kezdődik

19/l

2011. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!