Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » SOS! Friss kapcsolathoz...

SOS! Friss kapcsolathoz milyen idézet illik Valentin napra?

Figyelt kérdés
3 hete jöttünk össze a barátommal, de a kapcsolatunk nem olyan, mint egy álom kapcsolat. Nem vagyunk egymásba zúgva, nem imádjuk egymást, még a "szeretlek" szót sem mondtuk ki. Sokszor találkozunk, de nincs az a bizonyos szenvedély a kapcsolatunkban. Valentin napra egy képeslapot szeretnék adni neki, amibe egy idézetet írok, de fogalmam sincs, mit írjak bele. :( Kérlek segítsetek, mert még nem voltam ilyen helyzetben... :( 20/L
2012. febr. 13. 21:25
1 2
 1/15 anonim válasza:
54%
Ja biztos széttörik a lelke ha nem kap egy idézetet
2012. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

valentin napon

az jutott eszembe

sohasem ejtettél

engem teherbe

2012. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmilyen.
2012. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat :D
2012. febr. 13. 21:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám hallgatsz akkor bármit beleírhatsz csak idézetet ne.

Nem nagyon bírjuk az ilyesmit mi férfiak.

Ha gyakran és szívesen találkoztok, akkor nincs baj.

Nem kell, hogy most valentin napon, parancsra, hirtelen, csöpögjön belőle a "lav", ez egy iyen manusz, én is ilyen vagyok.


Szerintem írd bele, hogy szeretlek :)

2012. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves 21:45! :)

Köszi a tanácsot, de a szeretleket semmiképp nem szeretném beleírni. Egy idézetre gondoltam, ami nem túl csöpögős, de mégis Valentin napi. Mivel egyedül Te tudtál értelmes választ adni, ezért köszönöm szépen! :)

2012. febr. 13. 22:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell kérdezni, s akkor nem kapsz neked nem tetsző választ. Ennyire egyszerű.
2012. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Itt nem a nemtetszésről van szó... Értelmes válaszokat kértem, nem primitívet... Ha komolyan vennéd a kérdést, akkor komoly választ tudnál adni, és nem csak elviccelnéd az egészet... Ha leírod a véleményed, amivel nem értek egyet, attól még szívesen fogadom... De ha csak az idegesítés a célod addig köszönöm, nem kérek belőle...
2012. febr. 13. 22:36
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem idegesítés volt a célom, amikor leírtam, hogy semmilyen. A kérdésed nem egzakt módon megválaszolható, hanem ízléstől, szokásoktól stb. függő.

Én magam még soha, senkinek, semmilyen célból nem írtam idézetet. Volt olyan, amikor idéztem, de az egy honlapon, a honlap tulajdonosának alkalmából megjelenített vers volt.

De magánkapcsolataimban magamat szoktam adni, azt amit tőlem telik. Tudomásul veszem, hogy nem mindenki gondolja így, de érteni nem értem.

Kérdés, neked mit jelent a Valentin-nap. A gyíkon olvasható napi százezerszer feltett kérdést olvasva szerintem a többségnek alig van fogalma mi is ez, illetve a külföldön élők is a „hivatalostól” eltérő dolgokat írnak le.

A Valentin-nap nem magyar ünnep, ott, ahol az, hagyományosan a szerelmesek és a fiatal házasok ünnepe, egyházi eredetű. Ti nem vagytok szerelmesek. Ezért is csak azt tudom írni: semmit.


De hogy ne csak „kötekedjem”, olvasd el Nagy Lászlótól a Ki viszi át a szerelmet című verset. Nagyon szép. Bár kiemelni egy-két sort belőle nemigen lehet.

2012. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk ebben igazad van. :) Köszi, hogy kifejtetted a véleményedet! :)
2012. febr. 13. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!