Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ti mit adtok a barátotoknak...

Ti mit adtok a barátotoknak valentin napra?

Figyelt kérdés
Én el nem tudom képzelni h mit adjak neki, ötleteket várok!
2013. jan. 27. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Mivel:

- nem amerikai

- nem Bálint

- nincs születésnapja

így semmit.

2013. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De mond már meg nekem , ha neked venne valamit és te nem vennél neki semmit nem éreznéd magad kellemetlenül?? Mert én nagyon....
2013. jan. 27. 20:04
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi semmit nem adunk egymásnak mert nem tartjuk a valentin napot. Ezt már az elején megbeszéltük,és nem fog érni egyikünket sem olyan meglepetés hogy ajándékozás.
2013. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem vesz semmit, mert ő is normális, nem amerikát majmolja!
2013. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Andii1 válasza:
0%
szia. persze, hogy kellemetlen az, ha te kapsz és nem tudod ,hogy mit adj.. mondjuk egy bögrét amire love-s felíratu.. kis romantikus, akár egy plüss macit, és hozzá valami csokit, akár képeslapot a lényeg, hogy szeretetről szóljon :)
2013. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

"Mivel:

- nem amerikai

- nem Bálint

- nincs születésnapja

így semmit."


100%-osan egyetértek.


Egyébként neked kell ismerned a barátodat, hogy tudd, mit adhatsz neki...

2013. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Szoktam a családnak sütni valami sütit vagy tortát. De nem adunk egymásnak. Inkább a nőnap, akkor nem csak én kapok, hanem ő is kap egy tangát rajtam :)
2013. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
0%

A süti egy nagyon jó megoldás :D

Nézd meg a japcsikat, ők is sütit ajándékoznak, és még haszna is van.

Most komolyan, én nem tudnék örülni egy bögrének, mert az már egy olyan társadalmi szerepet tölt be, hogy:

"Nesze, ismerlek, vettem valamit, hogy ne szólj meg és ennyi!"

Mondjuk egy jó kis pite, vagy valamiféle süti (ha ő készíti) sokkal többet érne, mivel szeretetből, nekem készítette.

Remélem segíthettem, ha érthetetlenül fogalmaztam, akkor bocs, 0:47-kor az ember nem épp a legfittebb állapotában szörföl az internet vad vizein :D

2013. jan. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nincs azzal semmi gond, ha Valentin napot tart az ember. Igen, Amerikából indult az egész, és? Azzal is jönnek sokan, hogy micsoda marketing fogás meg hasonlók. Ezt nem a cégek tezsik,hanem a vásárlók. Aki meg össze- vissza vásárolgat csak azért, hogy vegyen valamit, hát annak szíve joga. A Valentin napot mindneki úgy ünnepli (ha ünnepli) ahogy akarja. Ennek szerintem a szerelem kimutatásáról kell szólnia, tehát nem a vásárlásról. Ennek lényege, hogy odafigyelünk a társunkra, kimutatjuk felé szeretetünket/szerelmünket és ajándékot is adhatunk neki, aminek legszebb és legkifejezőbb formája a saját készítésű meglepetés. Egy sütemény, vagy bármilyen kreatív, vicces, személyes ( ki mit szeretne) kis ajándék. Ennyi az egész... :) Nem Amerikát ünnepeljük és nem is felvágunk, hanem egymásra figyelünk. Nem csak ezen a napon, de hát évközben is szeretjük egymást, nem csak ünnepekkor.
2013. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Eggyet értek az utolsó válaszolóval.
2013. jan. 28. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!