Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek mit vegyek barátnő...

Szerintetek mit vegyek barátnőmnek valentinnapra? semmi ötletem nicsnen pedig már mindenen gondolkodtam, de nem akarok csak egy egyszerű dolgot venni.

Figyelt kérdés
segitsetek légyszíves :)
2013. jan. 29. 18:23
 1/8 anonim válasza:
0%
Vegyél neki virágot és bonbont, meg nyomtass ki egy közös képet és tedd bele egy szép keretbe. Annak biztosan örülne. :)
2013. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

sokan kijelentik hogy mennyire utálják a valentin napot meg hogy nem kell semmit venni de nem az a kérdés.... ha már a kérdezõ megtartja akkor normâlis válasz se ártana...

szerintem bonbon virág plüss ez mindig nyerõ

2013. jan. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
mióta vagytok együtt, és hány évesek vagytok?
2013. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
22%
Hát szerintem egy párnára v bögrére nyomasd rá a közös képeteket...vagy valami ilyesmi:)
2013. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14-15 évesek vagyunk 2 hónapja vagyunk együtt :)) a bögrére meg a párnára énis gondoltam de az nem tetszene neki :D mondta is :))
2013. febr. 2. 22:54
 6/8 anonim válasza:
0%
szerintem vegyél neki valami ruha félét, szép sálakat vagy bizsukat egész olcsón is lehet kapni
2013. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
szerintem készíts neki valamit..mi már egy pár nap múlva,9 hónapja leszünk együtt,és én meg is mondtam neki,hogy ő se vegyen semmit,hanem inkább készítsen..ne költsünk egymásra valentinnapra..én készítettem egy képkeretet, meg egy ilyet: [link] de interneten,még rengeteg mindent találsz..:)
2013. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! sokat segítettetek!
2013. febr. 7. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!