Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valaki segitene? Többi lent

Valaki segitene? Többi lent

Figyelt kérdés

Január 5-én összejöttem a tesőm egyik barátjával...akivel távkapcsolatban vagyok jelenleg... nagyon mesze lakik tőlem szóval arra gondoltam,hogy valentin napra adnák neki valamit,vagyis postán küldenék neki egy tábla csokit és egy vesrset.Szerintetek jó őklet? És az baj lenne ha mondjuk én küldök és ő mondjuk nem? mert nemvagyok benne biytos,hogy ő küld nekem valamit...és hogymondjam meg anyumnak,hogy szeretnék küldeni neki valamit?

Bocsi a helyesirásert 13/L


2013. febr. 2. 15:49
 1/3 anonim válasza:

Anyukádnak nem kell erről feltétlen tudnia, amennyiben nem szeretnéd beavatni. Elmész a postára, aztán feladod. :)

Mivel nem jártok olyan régóta, a vers helyett lehet jobb lenne egy képeslap, üdvözlőlap. (Főleg ha a fiú nincs oda a valentinnapiőrületért.)

Nem ciki, ha ő nem küld neked semmit!

Sok sikert!

2013. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kszi szepen a valaszt
2013. febr. 4. 17:12
 3/3 anonim válasza:
Szerintem anyukád ha megtud róla,akkor ,még támogatna is,ötleteket adna neked hogy mit küldjél neki,és hogy egy nő minek örül a legjobban :) És szerintem csokit meg levél a legnyerőbb.
2013. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!