Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napi ajándékozás....

Valentin napi ajándékozás. Igen, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Na szóval, a sulimban minden évben, valentin napon lehet venni egyik osztálytól szív-alakú nyalókákat, kis csokikat, stb, és megmondod hogy kinek lesz, és ők az osztályban átadják. (lehet úgy hogy rajta van hogy kitől van, de lehet anonimuszként is) Az osztályban van egy srác aki nagyon tetszik, és nem tudom hogy vegyek-e neki egy ilyen ajándékot (túl félénk vagyok ahhoz hogy én adjam át neki, meg eleve még nem beszéltünk sokat...) és hogyha vegyek, akkor névvel együtt legyen-e? >.< Megköszönném a segítséget!
2013. febr. 5. 11:23
 1/4 anonim válasza:
:)Esetleg monogrammal? Vagy a keresztneveddel? Így adsz is, nem is név nélkül, mégsem feded fel magad. Aztán hátha rájön, hogy tőled van és lép ;)
2013. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az első válaszoló teljesen jól mondta, attól függően persze, hogy milyen gyakori a neved (pl. ha van a suliban rajtad kívül 5 Kata, akkor azt írd rá, ha a monogramodból, vagy a becenevedből van több, akkor azt), tehát semmiképpen ne legyen egyértelmű, hogyha esetleg mégsem jön be neki a dolog, mondhasd azt, hogy nem te voltál.:) Csúnya dolog, de az sem szép, hogy ma már sajnos kell a fiúknak egy kis lökés, hogy felébredjenek...
2013. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az első kettővel, pedig amúgy hányok a valentin naptól :D

Sok sikert :)

2013. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"lehet venni egyik osztálytól"


OSZT A NAV MICCÓL EHHEZ?

2013. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!