Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Kit mivel leptek meg eddig...

Kit mivel leptek meg eddig Valentin-nap alkalmából?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 17:27
1 2
 1/18 Jégtánc válasza:
68%
Senkit,semmivel:)
2013. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
59%
Jégtáncal egyet értek:)
2013. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
76%
Én sem kaptam semmit, és nem is fogok. Férjem külföldön van, de ha itthon lenne, akkor sem tartjuk ezt a napot.
2013. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
76%

senki, semmivel :DDDDD minket nem érdekel a Valentin-nap :DDD...

szeretjük egymást, várjuk a 3. babánkat...más nem számít

2013. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
89%

Amíg nem született meg a lányom, ilyenkor étteremben vacsiztunk és egy aprósággal is megleptük egymást...de már más a világ a cicánkkal (10 hónapos), háttérbe szorultak ezek a dolgok.

Most csak marad az apróság. Mivel nem rég nagyon rákaptam a fürdésre, mint lazításra, a férjem ilyen a fürdőgolyókból rakott össze egy kis csomagot:

[link]


Én is meg akartam lepni, de mivel náthás a lánykánk, és nem túl szép az idő, nem tudtam elmenni vásárolni, így összedobtam egy valentin-napi pudingot minden földi jóval :)

2013. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
86%
Ja hát amég nem voltak gyerekek, addig mi is vacsiztunk, meg nagyokat szexeltünk ilyenkor :D de most már van két gyerek+ egy 28 hetes pocaklakó, most már nem tartjuk:) 2-es.
2013. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 frászkarikaborsó válasza:
74%
engem semmivel, és én sem terveztem semmit a páromnak, nem szoktuk ünnepelni.
2013. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
76%
Kaptam egy gyönyörű szép rózsa csokrot,tábla pc-t. :) Jaa ami kihagyhatatlan az a csoki.
2013. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
90%
egy doboz ananászkonzervet kértem XD alig várom,hogy apa hazaérjen! ő meg kapott volna egy kártyát,amin az áll: "egy óra szex Anyával",de még a szülinapi kártyáját sem használta el (febr.2.! Tiszta szégyen a szexuális életünk XD),úgyhogy remélem ma elhasználjuk végre! :D
2013. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Jégtánc válasza:
65%
Korrigálnom kell,párom meglepett engem kaptam tőle cserepes Jácintot és a lányunk is, csak ő kisebbet:))úgyhogy én meglepődéssel leptem meg,mert sosem ajándékozunk ilyenkor egymásnak:))
2013. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!