Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Férjeteket/Párotokat...

Anyukák! Férjeteket/Párotokat mivel lepitek meg Valentin-nap alkalmából?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rajongok a Valentin napért, de mivel a párom ilyenkor mindig hoz egy szál virágot, így kap tőlem nagy Milkát, mert azt amúgy is imádja:)
2013. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En asztalt foglaltam le a kedvenc ettermukbe ahol nem voltunk amiota megszuletett a kisfiam. Pedig elotte havonta 2-szer biztosan elmentunk. :) Kulfoldon elunk igy nincs nagyszuloi segitseg sem rokonsag igy nem igazan tudunk kimozdulni gyerek nelkul. 3 eves a kisfiam es a baratnom felajanlotta, hogy atjon hozzan delutan 18 orakor egesz este 11-ig vigyazni a kisfiamra es igy elemgyunk romatikus vacsizni meg koktelozni. Szamomra sem nagy durranas a Valentin nap de most ez egy jo alkalom, hogy kicsit kimozduljunk es romatikazzunk gyerek nelkul. Mar nagyon varom. Vettem az okos telefonjahoz egy bor tartot es ezt fogja megkapni. Magamnak rendeltem egyet, hogy ne kopjon a telefonom es gondoltam, hogy rendelek az ovehez is egyet. Tehat ezt is mindenkeppen megkapta volna de igy most mar varok 2 hetet es akkor adom oda. :)
2013. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát remélem azzal hogy szülök!!!!
2013. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2. válaszoló, nagyon klassz ötlet, nekünk is van egy éttermünk, ahol nem voltunk, mióta megszületett a lányunk(10 hónapja). Úgyhogy ez tetszik :)

3. válaszoló, Téged pedig képtelenség űberelni :)

Könnyű szülést!


Várok még ötleteket! :)))

2013. jan. 30. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mi nem tartunk Valentin-napot... de szoktam neki venni jelképesen egy marcipán szívet, szereti a marcipánt, és ez még illik is az alkalomhoz. meg mikor összejöttünk minden találkozásunkkor ezt kaptam tőle :)
2013. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!