Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit kaptatok Valentin napra a...

Mit kaptatok Valentin napra a párotoktól?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

.....- t

:-)

2013. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt a szemem alá.
2013. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ünneplünk amerikai szokások szerint. Ez is csak egy közönséges hétköznap.
2013. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Mi a párommal nem tartunk ilyen napot, nem látjuk értelmét meg nem is magyar ünnep, meg ugyanolyan hétköznap ez mint a többi. Nem is találkoztunk ma pedig együtt élünk, mindketten dolgozunk én most nappal dolgoztam 12 órába reggel 6-tól este 6-ig. A barátnőm meg a Tescoban dolgozik raktárosként és ma délutános műszakja van kb éjfélre ér haza, mert sokat kell utaznia még autóval is, én meg már készülök lefeküdni mert holnap szintén dolgozok még. Ennyi.
2013. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Mi 3 éve vagyunk együtt és eddig minden évben Valentin-napoztunk, idén viszont nagyon máshogy alakult a helyzet. Nem részletezem, a lényeg, hogy már hosszú hónapok óta nem csókoltuk meg egymást és idén csak annyit kértem a barátomtól, hogy ha nem is szeret már csokolózni velem, de Valentin-napon csókoljon meg engem még egyszer, újra, úgy mint régen, szerelmesen, szenvedéllyel...

Szerinted megcsókolt...? Nem. :'( Pedig CSAK EGY CSÓKOT szerettem volna - hát olyan nagy kérés ez...??? :'((

Nekem szomorú volt ez az idei Valentin-nap.

2013. febr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A tengerentúlon élünk, ennek ellenére nem ünneplünk ilyen szarságokat. Hál' Istennek a férjem az év minden napját kimutatja a szeretetét, és nem feltétlen ajándékokkal hanem TETTEKKEL! Sokkal fontosabb, hidd el.
2013. febr. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
napján
2013. febr. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy csokor rózsát.
2013. febr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%
Ezt az amerikai zsidók találták ki üzleti célból. Miért kell majmolni?
2013. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!