Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek is jó annak, aki...

Szerintetek is jó annak, aki Valentin napon nem itt kockul a gép előtt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én itt kockulok.
2013. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
94%
Persze. Mennyivel jobb a hajléktalanoknak Budapesten. Annyira szeretem, ha embereknek az a legnagyobb gondjuk, hogy télen a meleg lakásban, a számítógép előtt kell ülniük.
2013. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miazavalentinnap?
2013. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hmm,hát nekem van párom, mégis leültem a géphez, a héten másodjára:)
2013. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vadkan01 válasza:
Hát legalább nem több marad pénztárcájában, mert ugye minden rosszban van valami jó.
2013. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
teszek erre a napra jó nagy ívből, viszont irigylem azokat, akiknek egy átlagos estén nem azon kell gondolkodniuk, hogy jobb vagy bal kézzel csinálják ma, hanem mondjuk azon, hogy hova mehetnek a párjukkal... hogy valentin nap van e, vagy június 35.-e az meg már lényegtelen
2013. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyan mivel lenne neki jobb? Nem feltétlenül boldogabb mint én most itt a gép előtt ülve...
2013. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!