Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fiúk ti örülnétek ennek?

Fiúk ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

Te minek örülnél valentin napra ?

mondjuk , én egy parfümre gondoltam, de az mellé még mit vehetnék? :)

gondoltam arra is hogy sütök valami fincsi kalácsot, és ráírnám, hogy szeretlek "xy".. de ezt hogy "tárolhatnám" amikor odaadom neki ?

hm ? mi a véleményetek? e mellé mit vehetnék ? ő sportos .. szereti a focit . és persze engem . a plüssöket nem igazán szereti . segítsetek kérlek :)


tudom, hogy majd valaki írja, hogy felejtsem el ezt a baromság ünnepet .. de kérlek , ne írjatok ilyet .. tisztában vagyok vele, hogy ez nem a mi ünnepünk, de aki szeretné megtartani ezt az ünnepet , az had tartsa :)

nem nagy számot akarok.. csak hogy mégis , megünnepeljük magunkat :)

Számomra nincs plüss, meg szivecske mánia .. <--amit adhatnák neki ) tisztában vagyok vele, hogy a fiúk nemszeretik az ilyen nyálas cuccokat . kérlek benneteket olyanok írjonak , akik rendesen válaszolnak :) köszönöm előre is :)

további szép estét :)


2014. jan. 10. 22:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
Látom ez mostani Kérdés. Én Fiú vagyok. Hány éves(ek) vagy(tok)? És ahhoz ha megmondod írok pv-t hogy mit ajánlok. :)
2014. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hali :))

Én 15 vagyok , ő pedig 17 :)

2014. jan. 10. 23:42
 3/13 anonim válasza:
Melyik a kedvenc csapata? Talán valami azzal kapcsolatos emléktárgyat.
2014. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Barca azt hiszem :)
2014. jan. 11. 00:10
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem jó ha sütsz neki + parfüm. nem kell túl kombinálni, én annak is örülnék. biztos ő is
2014. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Én annak, ha lefeküdne velem, és 2 óra hosszat dugnánk. Na persze ez én vagyok, más lehet mást akar valentinra....
2014. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A parfüm marhaság. Kivéve, ha büdös.


A kalács önmagában elég és szuper ajándék. Nem kell más.

2014. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Persze... Én csak a sütinek is örülnék... Mert azt te csiáltad és személyes ;)
2014. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :) !!
2014. jan. 11. 19:49
 10/13 anonim válasza:
Szerrintem lehetne valami lapda + parfüm a lapda lehetöleg barcás!Én örüülnék neki de már annak is ha a szerettemel lehetek!
2014. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!