Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fiúk milyen ötleteitek vannak?...

Fiúk milyen ötleteitek vannak? Lányok, ti minek örülnétek nagyon valentin napkor?

Figyelt kérdés
Barátnőmet megszeretném lepni ezen a napon, annyi van eddig hogy rokonom ideadta a lakását, így kettesbe lehetünk nyugodtan.És akkor milyen ötleteitek vannak a díszítéssel hogy romantikus legyen. Esteleg rendeljek vmit, és szépen megterítek gyertyafénnyel, vagy menjünk el egy étterembe.Bármilyen ötletet nagy örömmel fogadok. 19/f barátnőm 18 éves.

2014. jan. 22. 21:51
1 2
 1/11 Fenx válasza:
Ha lakás van, akkor megbeszélhetnétek, hogy hányra menjen oda, az ajtóra kitehetnél valami kis cetlit hogy jöjjön be és kövesse a nyilakat vagy a kijelölt utat ilyesmit, aztan bent regaszthatnál a falra kis cetliket, vagy a földre is leteheted, amin nyilak lennének és ez vezetné őt a megterített asztalhoz ahol te várnád:) esetleg feldobhatod szétszórt rózsaszirmokkal az "ösvényt". És ha még a vacsin kivül valami ajándékot is kap akkor vacsi után beköthetnéd a szemét és úgy kisérhetnéd az ajándékhoz:) ennek tuti minden lány örülne. remélem tudtam segíteni
2014. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) ennek tuti minden lány örülne,ötletes nagyon :)
2014. jan. 23. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok híve a nagyon eltúlzott dolgoknak, főleg nem a Valentin nap kapcsán.


Ha tudsz főzni, egy egyszerű vacsorát összedobhatnál. Nekem ez sokkal többet jelentene, mintha elvinne valami puccos étterembe a pasi. Még akkor is, ha csak egy egyszerű spagettit csinálna, mert tudnám, hogy szeretettel csinálta, és rám gondolt közbe. És nekem ez fontosabb, mint egy luxusvacsora. :D

De ha azért valami szép vacsorát szeretnél, csinálhatsz valamilyen frissen sültet, amit nagyon szeret. Pl. rántott hús, rántott zöldségek, krumplival. Ezeket könnyű elkészíteni, finom is, szépen lehet tálalni. Középre egy gyertya, esetleg valami virág az asztalra.

Nem túl nehéz megcsinálni, de biztos örülne neki a barátnőd.


Ha a lakás ajtaján kívülről is van kilincs, tényleg nagyon jó ötlet, amit az első válaszoló írt! Ez is könnyen kivitelezhető, végülis csak toll és cetlik kellenek hozzá, esetleg még ragasztó amivel rögzíted őket.


Ha még valami pluszt szeretnél, keress valami finom, lágy zenét, amit halkan bekapcsolhatsz vacsora közben.

Utána pedig már csak a képzelet szabhat határt azt este folytatásának. Csinálhattok egy jó meleg fürdőt, megmasszírozhatjátok egymást..

2014. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon jó ötletek, köszönöm :) a végén az lesz hogy megbeszéltük bnőmmel hogy együtt főzünk vmit, és ottleszünk az egész hétvégén :) mégegyszer köszi a válaszokat, ment a zöld kéz :))
2014. jan. 26. 20:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnek bejött:-rózsaszirom a földön

-sok gyertya

-könnyű, de mégis ízletes étel(hal, rízs, stb.)

-képes album rólunk

-szép terítő

-egy kis Enya zene a háttérben

-ez mind úgy 5-6 óra fele (du.)

-kössd be a szemét amikor bementek...

Az én barátnőm annyira "bevadult", hogy nagy nyalipali lett a vége....

Sok szerencsét!

2014. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi :) hát így már tuti kipróbálom :D
2014. jan. 27. 17:37
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy ilyenkor honna szerezzek rózsaszírmot? :O virágboltból?
2014. jan. 27. 17:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Hagyd a virágszirmokat,csak filmeben néz ki jól.

Párom is szétszórta a lakásban,kb 2 percig nézett ki szépen,aztán rátapostunk párra,világos szőnyegbe beletaposódott,a tisztitó egy vagyont legombolt.És a fonnyadt szirmokat sem romantikus feltakaritani.

Inkább vázába pár szál virág.

2014. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi hogy szóltál, akkor marad a virág úgy ahogy megveszem :)
2014. jan. 30. 16:00
 10/11 anonim válasza:
Milyem szin a kedvenc szine? Vásárolj valami hozzá illő teriőt. majd olyan szinű étkészlett. te főzz. az az ösvényes rozsaszirmos dolog tuti!! pluszz egy jo kis romantikus film és vegyél neki egy hatalmas nyagy macit és a macival filmezetek!! majd nevesetek és nagyon nagyon sokáig beszélgesetek!!
2014. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!